reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

Ja mam urodzinki 9 lipca ;D wedlug USG termin porodu tez tak wyszedl :D ale bylyby jaja
 
reklama
moje 29 czerwca.
Tatus dziecka ma 6 lipca a planowany termin to 5 lipca, może tatuś dostanie prezent na swoje urodziny!
 
Widze ze o urodzinach byla tez mowa!!!
Ja 12 lutego koncze 26 latek!!!
Zapraszam w niedziele na szampana bezalkoholowego oczywiscie!!!
 
Krecik-jak zapomnę to już dzis składam urodzinowe życzenia STO LAT, bezbolesnego porodu i zdrowego maluszka!
 
Poniewą mój mąż ma jutro urodzinki to będę pamiętać że Agatka Krecik ma 2 dni później:) STO LAT,DUUUUZIEGO BRZUCHOLKA Z PIĘKNYM DZIDZULKIEM W ŚRODKU I SPEŁNIENIA MARZEŃ OD CIOCI OLI I WUJKA DARKA!!!
 
Juz dziekuje!!! To milo, powaznie, dostac zyczenia od kogos kogo sie niedawno "poznalo" i to tylko przez komputer!!!
 
reklama
Wiele gwiazdek jest nocą na niebie,
Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie,
Dużo zdrówka, szczęścia i radości,
Niech Twój śliczny usmiech na buzi zawsze gości,
By było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
oraz
Dużo zdrowia i uśmiechów
Pisków, wrzasków i zabawy moc
Radości z tupotu malutkich nóżek
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku
Porozrzucanych wszędzie klocków
Przytulenia okrąglej główki
I uścisków małych rączek
Tych dużych i tych małych, życzy Kasia..

kreciku składam Ci dzisiaj zyczenia bo jutro mnie prawdopodobnie nie bedzie na kompie.. a w niedziele tym bardziej nie bedzie mnie.. jade odpoczac do kolezanki i wroce w poniedziałek :)
 
Do góry