reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

no przynajmniej tu tak jest,ale podejrzewam ze w Polsce tez no bo ambasada polska to placowka polska jak sama nazwa wskazuje.
Ba Agusia, tylko na rok i potem jeszcze pare lat trzeba co roku odnawiac....tak mi powiedziano...a co chcesz pozniej do mnie przyjechac?;-)
 
reklama
maz mi włąsnie powiedział ze jak chce to tylko mam powiedziec kiedy i bierze tydzien wolnego:-D
jak wymieni przeguby w naszej Asterce to czemu nie!!!;-):-)
to sa jego słowa:tak:
ale nam narobiłas ochoty:-p na wyjazd
tak nie zapraszaj bo nam nie trzeba dwa razy mowic:rofl2:
juz widze jak zwalamy sie nasza czworeczka :happy2::-D
 
hm...hm...w moim palacu 2pokojowym w 7 osob.....nie ma to jak zapraszac ludzi a nie miec warunkow...chyba musicie poczekac az sie przeprowadze na cos wiekszego....albo nie przyjezdzac cala rodzina....
 
paszport kosztuje faktycznie 30 zl ale na 5 lat jest dla takich maluchow, my naszemu robilismy juz dawno bo jak miał nie spelna 2 miesiace bylismy z nim w kinice dzueciecj w niemczech. na rok to jest paszport tymczasowy wydawany w nagłych okolicznosciach-taki juz kuba tez zdazył miec, stad tez wiem takie szczegóły:-)
 
ja tez mam pałac 2 pokojowy :-D
Susu nie steruj sie:-D;-) nie przyjade:-p a juz napewno nie w 4 osoby:cool:
to były zarty:cool2:


a tak na powaznie to zastanawiam sie czy nie pojechac do rodziny na mazury?
Andrzeja i tak nie ma , zaraz koniec roku szkolnego, hmm
 
az mi sie snilo Agusia ze przyjechalas i powiem Ci ze to nie byl nawet koszmar....;-):-p

a tak na powaznie ja tez mam ochote gdzies pojechac...np do rodziny w Polsce bo jeszcze nie bylam ale nadal mam obawy jak to bedzie z Laila bo podroz trwa pare godzin, maz prawdopodobnie by nie mogl jechac, a wtedy to musze jechac 2 pociagami i z przedsiadkami wychodzi co najmniej 8 godzin. co myslicie, nie bedzie to za ciezkie dla 5, 6 miesieczniaka?

i na Twoim miejscu na Mazury na pewno bym sie wybrala...fajnie, spokoj, meza i tak nie ma...tylko czy Ty tam net bedziesz miala?:-p
 
reklama
To Agusia ty jedź, a my posty będziemy kopiować i na komórkę Ci wysyłać:-D;-)
 
Do góry