reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

reklama


Renia,
miejsce wyglada fantastycznie.:happy2:I opis atrakcji w okolicy tez brzmi ciekawie. Z pewnoscia bedziecie mieli udane wakacje. Jeszcze dobrej pogody Wam zycze.:tak:

My w tym roku tez zamierzamy sie wybrac gdzies na Mazury-jak P. dostanie urlop ;)
 
Miśka bardzo ładnie tam :)

my raczej pojedziemy nad jezioro ale bez R ja tylko dojadę do rodziców a potem na wieś może się wybiorę :)
 
fajowe miejsce.
a my jak w końcu będzie ciepło i słonecznie chcemy wybrać się do parku dinozaurów blisko nas.w stronę żarnowca (droga na hel) czy któaś była?????
 
Tak przeglądam te Wasze wszystkie wypady i aż zazdroszczę:zawstydzona/y: Może my też powinniśmy o jakichś wakacjach w tym roku w końcu pomyśleć, chociaż na kilka dni:sorry2:

Ateny rewelacyjne:-D Oby wypoczynek Wam się udał i pogoda dopisała:tak:
 
no tak dwa by nie kusić a raczej reszta nie nadaje się do publikacji bo Szymcio golasek.
 

Załączniki

  • DSC08875.jpg
    DSC08875.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 83
  • DSC08902.jpg
    DSC08902.jpg
    41 KB · Wyświetleń: 72
Wolfia, taki nawet najkrotszy wyjazd na pewno ''nie zaszkodzi'' ;) tym bardziej, ze Oliver jest juz wiekszy i latwiej z nim gdzies sie wybrac na dluzej.

Karola, widac ze wyjazd mieliscie udany a Szymek jaki zadowolony. Ekstra.
 
reklama
no zadowolony cały czas chce oglądać siebie na kamerze jak jeździ na ślizgawkach do wody.no i chce już wracać do Turcji.A na dodatek wczoraj dostałam mail od właściciela hotelu którego żona przy okazji to Polka i zaproponował że następnym razem to ona może dla nas przygotować indywidualną korzystną ofertę.-napisałam w ankiecie że napewno jeszcze tam wrócimy.ciekawe czy wyjdzie taniej niż przez biuro.
 
Do góry