reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

stanki3

Mamy lutowy'07 Początkująca(y)
Dołączył(a)
24 Listopad 2006
Postów
289
skoro wakacje zblizaja sie wielkimi krokami to postanowiłam otworzyc nowy wątek z propozycjami, uwagami, radami itp.
Jakie macie pomysły na swój urlop??? Ja szukam miejsca nad morzem w jakiejś małej miejscowości na zachodnim wybrzezu Bałtyku i ciężko(praktycznie wszystko pozajmowane to co mnie interesuje). W sumie nie wiem czy wypocznę bo same wiecie jak to z dzieckiem ale nie mamy innego pomysłu, ja jeszcze chcialam jechac nad jezioro ale nie mamy pomysłu gdzie (mazury odpadają), moze Wy dziewczyny znacie jakies fajne miejsca????
Mam nadzieje że watek sie przyjmie i każda z nas wypocznie, wyjedzie i spedzi cudne wakacje:-)
 
reklama
Mama cos wspominala,ze kupi camping niedlugo...Jak kupi,to pewnie tez pojedziemy sobie nad morze:-).Jak nie kupi,to juz nie wiem.ogolnie nie jestem kasiasta w tej chwili.dochodizmy do siebie po komunii synka:-),a planujemy w drugiej polowie lipca chrzciny:tak:
 
Do tego jedzenie i atrakcje.musialabym wziac ze 2 tysiaczki pewnie.Nie umiałabym dzieciakom odmowic czegos:no:.
 
Tyciu, masz racje jechac na wakacje i oszczedzac to nie jest zabawa:no: wolalabym wcale nie jechac.....chociaz wiadomo ze tez nie szlalabym tak na 100%:dull:;-)
 
Gosia k23 ja tez chcialam jechac do Gąsek, ale nie znalazlam wolnych miejsc:-(dlatego też jedziemy do Rewala, juz postanowione:-)
W takim razie życze Wam udanego wypoczynku.
 
reklama
skoro wakacje zblizaja sie wielkimi krokami to postanowiłam otworzyc nowy wątek z propozycjami, uwagami, radami itp.
Jakie macie pomysły na swój urlop??? Ja szukam miejsca nad morzem w jakiejś małej miejscowości na zachodnim wybrzezu Bałtyku i ciężko(praktycznie wszystko pozajmowane to co mnie interesuje). W sumie nie wiem czy wypocznę bo same wiecie jak to z dzieckiem ale nie mamy innego pomysłu, ja jeszcze chcialam jechac nad jezioro ale nie mamy pomysłu gdzie (mazury odpadają), moze Wy dziewczyny znacie jakies fajne miejsca????
Mam nadzieje że watek sie przyjmie i każda z nas wypocznie, wyjedzie i spedzi cudne wakacje:-)

jesli nie robiłoby to wiekszego problemu to czy mogłabys pisac wieksza czcionką?
nic nie widze:no: a raczej słabo
 
Do góry