reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

reklama
Tyle czasu spędzam z małym na dworze, że nie mam kiedy poczytać co tu piszecie, a sama nasmarować parę zdań to już w ogóle ! :sorry2: My byliśmy też an mini wakacjach nad jeziorkiem w Borach Tucholskich - było CUDOWNIE ! Nawet się kąpałam :-p. Pokój mieliśmy z widokiem na jezioro, plaża oddalona o jakieś 50m. A i tak nie poleżałam sobie za dużo :dry:. W południe mąż zostawał z małym w pokoju, a ja szłam się opalać (swoją drogą niezły hard core :cool2:). Ale i tak po 2 godzinach wracałam, bo trzeba było nakarmić, a raz nawet mąż ściągał mnie wcześniej do pokoju, bo - hmmm.... cytuję "Mały zrobił kupę. Przewiń go, bo ja się porzygam" :baffled:
Latem też planowaliśmy morze - my jeździmy w okolice Sarbinowa, ale nie do Gąsek tylko z drugiej strony - do Chłop (a może to się Chłopów jednak odmienia :confused:). Jest morze, spokój (względny) i blisko do Mielna i Sarbinowa :blink:. Ostatecznie jednak zrezygnowaliśmy z morza - dopóki karmię piersią to nie byłby urlop a udręka - ani posiedzieć na plaży ani nic :-(. Także w tym roku chyba zaliczymy urlop nad jeziorkiem ;-)
 
a ja z moja Milenka powoli szykujemy sie do powrotu do Irlandii. jestem ciekawa jak mała zniesie lot samolotem. mówiac szczerze troche sie boje.
 
:-)w takim razie Karolina77 nie zapomnij o nas i odzywaj się!!!!No i oby lot dla twojej Milenki byl mily, podobno dzieci placzą przy starcie i ladowaniu a to przez zmiane cisnienia. Powodzenia tzrymajcie sie dziewczynki!!!
 
No właśnie sama jestem ciekawa jak mój Maciuś zniesie lot:tak:,bo wybieramy sie do Anglii na wakacje(prawdopodobnie takie mamy plany)oby się spełniły:-)
,a w wrześniu lecimy do Holandii do mojej siostry odwiedzić dzidziusia który ma się dopiero urodzić.:-):happy2:
Karolina77
jak już będziesz w Irlandii to się odezwij i opisz jak Milenka zniosła lot samolotem:-),ale nie martw się wszystko będzie dobrze:tak::-);-)
 
a my jutro ruszamy do fotografa robic foto do paszportu bo inaczej nawet do rodziny do niemiec nie pojedziemy :baffled:a i tak trzeba czekac 3 tygodnie na paszport
 
a Lailusia ma juz paszport!!!!! juz jakis miesiac!!!! robilam w ambasadzie polskiej i zrobil od reki, ale wczesniej mialam duzo formalnosci do zalatwiania..teraz musimy gdzies pojechac!!!! no chyba napierw do Polski!!!!
 
reklama
Do góry