reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Chyba roznie z tym bywa bo w wielu miejscach czytalam ze tak, a znowu kuzynka mi opowiadala ze jej nie bolal.
Polianna slusznie pisalas z ta migrena, bylam na badaniu okulistycznym i z oczami wszystko jest w porzadku, lekarka te problemy z zawezeniem widzenia wytlumaczyla migrena wlasnie.
 
Oj Lusinda to mamy podobnie jak nic nie ruszy to 30 kwietnia mam się stawić w szpitalu. Dla mnie to jakaś masakra i powiedziałam mojemu ginowi ze widzimy się w połowie miesiąca na porodowce bo dla mnie to już wystarczy tej ciąży
 
Ania50- bardzo się cieszę. Mąż przy pierwszej takiej "akcji" wylądował na doraźnej bo tak się przestraszył. Również miał badanie okulistyczne- wyszło ok. Potem neurolog, która wyjaśniła "problem".

Marzenka- poczytałam o tym masażu i stwierdzam, że muszę zrobić wszystko żeby zaczęło się samoistnie... :( liście malin już kupione, sposób na martite w planach, piłka do skakania wyciagnieta jednym słowem- desperacja !
 
dziewczyny jeśli mi tu zapodadza masaż szyjki to dam wam znać jak boli i czy coś daje. trzymam za was kciuki zeby sie zaczelo jak najszybciej! :*
 
Polianna ja codziennie kołysze i lekko podskakuje na pilce ...musze poczytać o sposobie na Martite ;) chyba ominelam ten wpis :) czytałam o liściach malin ..musze kupić :) ...liczę na naturalne sposoby ..nie chce wywoływania w szpitalu :(
 
marzenka sposób na Martite to wykorzystanie męża ;) nie wiem czy to dlatego u mnie pojawiło się rozwarcie, ale na pewno nie zaszkodziło :)
trzymam kciuki żeby Mateuszek już szykował się na tą stronę! :&
 
reklama
Do góry