reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Ja też po wizycie rozwarcie na 1 cm tak jak tydzień temu, dzidzia waży 3200 :szok:a tydzień temu lekarz mówił 2650, coś chyba nie tak z pomiarami...
Łożysko mam lll stopnia, ale na szczęście dzidzia ładnie rośnie. Wody plodowe w normie.
Mam dodatni wynik GBS:sorry: lekarz powiedział, że dostanę antybiotyk podczas porodu.
 
reklama
Dziewczyny - ciesze sie ze wizyty udane i maluszki maja sie dobrze☺.
Czyli tak
19 kwietnia rodzi kasiunia
20 kwietnia aniabuu
22 kwietnia malasowka
24-25 kwietnia klaczek
A ja sie dolacze do Was albo 20 albo 22:D
A tak naprawde to i tak maluszki zdecyduja kiedy co i jak;)
 
Kasiunia i klaczek super ze wizyty udane.kasiunia ale duża dzidzi, wow :-)

Kitki jabym wolała że mala jednak sama nie decydowała kiedy chce wyjść, ale życie pokaże :happy:
 
Kłaczek i Kasiunia - super, że wizyty przebiegły pomyślnie :) Piękne wagi mają te Wasze Smyki ;)
Kitki - masz rację :) My sobie możemy planować, a nasze Pociechy mogą się dostosować, bądź nie ;)
 
Ja po wizycie. Porodu nie widać :p

Szyjka długa i zamknięta, jedynie miękka, główka w miarę nisko, ale lekarz stwierdził, że widzimy się za tydzień.
Z USG Mała waży 3100 :) Wody w normie, łożysko II stopień, przepływy ok, pępowiną nie jest okręcona.

Wszystko ok, ale ja już troszkę fiksuje, muszę przestać myśleć o porodzie bo się wpędzę w jakąś nerwice, najmniejsze ukłucie i już mam nadzieje, że się rozkręca, teraz przynajmniej się wyluzuje bo wiem, że w najbliżsyzm czasie nic z tego :p :)
 
Ja po wizycie. Przełożyłam na dziś specjalnie żeby z mężem jechać a tu i tak mnie jutro chcą widzieć. Twierdzi ze mnie musi zobaczyć przed weekendem czy niby wysyłać do szpitala czy nie- nie wiem po co nie dowiedziałam się. I że ktg mi musi zrobić znowu chociaz dziś tez miałam, skurczy totalnie brak po 10% to już wcześniej po 30 % miałam od 23 tc jak magnez brałam. Rozwarcie jest no ale to już tez było, szyjka rozpulchniona i twierdzi ze w ciągu 3-4 dni urodze. Nudy. Zjadłam kebaba na pocieszenie a potem zakupilam nowy na zgage specyfik babka mi poleciła ze dla ciezarnych lepszy niż rennie i póki co to jak zbawienie :) nawet pepsi popilam i nic nie pali :)
 
reklama
Do góry