reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Wcześniej miałam termin na 03.04 z USG to i by się idealnie zgadzało z moimi wyliczeniami od momentu owulacji. A dziś na USG (ale to inny sprzęt) wyszedł termin na 31.03 tylko maluszek tak śmiesznie wyglądał, bo widać jeszcze ten ogonek cienki i tak nie wiadomo jak go zmierzyć z tym ogonkiem czy bez. Więc moim zdaniem ogonek trochę zawyża wielkość :-)
 
reklama
Gratuluje dobrych wiesci :)
Ja tam zawsze sie trzymalam terminu z om i wszyscy mi tak mowili :) potem wam bedzie za kazdym usg inaczej wychodzic ale co to za roznica kilka dni w ta czy w tamta i tak dzidzia sie urodzi kiedy sama zdecyduje :)
Bluelovi no dla mnie tez to jest jasne ze jak pisze 7tydz 4d to jest 4 dzien 8 tygodnia hehe skonczonych 7+4
 
Ostatnia edycja:
no martita wczoraj mialas 7tygodni i 6dni ciazy dzisiaj masz pelne 8 tygodni i zaczelas 9 tydzien ciazy gratulacje ;))

sschauma bardzo mozliwe zalerzy jak lekarka zmierzy ;) no ja mam rozbierznosc bo wedlug miesiaczki mam termin na 25 marca i dzis zaczynam 10 tydzien ciazy a wdlg wczorajszego usg na 6 kwietnia i jestem w 8 tygodniu i 3 dniu ciazy :) ja sie tak wlasciwie nie kieruje terminem z usg bo u mnie w szpitalu biora pod uwage tylko i wylacznie termin z om czyli w moim przypadku 25 marca a ze ja przenaszam dzieci to napewno nie urodze wiec bd miala wywolanie 1kwietnia , , z jednej strony to sie ciesze bo ja sie boje ze w domu bym urodzila , ostatni porod 2 h od odejscia wod , lekarz mówil ze duze prawdopodobienstwo ze urodze 3 w domu a ja mowie ze nie planuje..no ale potoczylo sie inaczej ;));-)
 
No to blyskawicznie rzeczywiscie :) Mi w sumie tez szybko poszlo bo 3godz10min od poczatku skurczy ale same wody to jeszcze 5godz wczesniej odeszly
 
renia no ja sie w nocy w szpitalu obudzilam jak mi wody odeszly i zaraz mnie tak bolec zaczelo ze nie bylam w stanie chodzic ;( a teraz jak bym byla w domu sama z dwojka maluchow a maz by gdzies byl, zanim by wrocil zanim bysmy dzieci zawiezli to bym mogla w aucie urodzic ;(

beatko gratulacje czyli twoj okruszek ma 5 milimetrow ?:) to juz spory czlowiek ;DD
 
U mnie z OM termin wychodzi na 12.03.... Teoretycznie powinnam być już w 11/12 Tc. Ale na usg widać, ze ciąża jest mlodsza i mi dopiero w 49 dc wyszedł pozytywny test. Także u mnie będziemy się opierać tylko i wyłącznie na dacie porodu według USG, którą lekarz ustali na wizycie w środę, po zmierzeniu crl maluszka.
 
reklama
Pierwsza wizytę miałam w 4t i 6d, ciąża potwierdzona ale wczesna. Pęcherzyk 0,89cm.
Oczywiście umówiłam się do mojego wspaniałego lekarza :tak:, teściowa zajęłam mi kolejkę o14:00 a od 16:30 dopiero przyjmował i byłam już 9ta :szok: on przyjmuje nawet do 1:00 w nocy, takie ma wzięcie...
Z wizyty byłam bardzo zadowolona, mam przyjść za tydzień wtedy założymy kartę ciąży. Był tak miły, że kazał mi przyjść ok16:00 i zadzwonić jak już będę to wejdę bez kolejki (nie wiem co to za względy, ale dla mnie bomba).
Pierwsza wizytę byłam prywatnie bo zapisy na NFZ dopiero od 1 września na październik:no:
Na druga wizytę tez idę prywatnie, ale na 3 powiedział że mnie zapisze już na NFZ 24 września, żebym nie musiała badań robić prywatnie...
Normalnie w szoku byłam, wiem że jest on dobrym lekarzem ale aż tak wyrozumiały....
 
Ostatnia edycja:
Do góry