reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Mysza - zacna waga[emoji3] przypomnij na kiedy masz termin, bedziesz miec cc czy jak?

My tez niby wysocy oboje ale jako dzieci oboje rodzilismy sie po 3500. Dlatego w ciazy z corka jak waga z usg wychodzila pow 4500 to lekarz nie panikowal. Mowil ze po rodzicach moze tak byc. Jednak cora mniejsza sie urodzila. Syn teraz tez niby duzy wg usg. Za niecaly tydz sie przekonam. Ja juz tak nie wierze tym usg bo sie przekonalam ze czesto przeklamuja
 
reklama
Marciosz gratuluję udanej wizyty :) Bierz się do roboty, skoro warunku sprzyjają ;)
Dziewczyny, USG pokazuje tylko przybliżoną wagę, a czasami w ogóle bierze ją z kosmosu - kto to widział, żeby pomylić się o cały kilogram... Mój synuś miał być bardzo malutki, na granicy - a normalny z niego chłopczyk i to nawet całkiem spory ;) Faktycznie brzuszek miał chudziutki, ale nie minęły 3 tygodnie a brzuszek jest już dużo większy od główki :D
 
I po wizycie. Dziś miałam usg tylko przez powłoki więc nie wiem jak szyjka się trzyma i czy poród się zbliża, podejrzewam jednak, że przyjdzie mi czekać do terminu z om , czyli do 29.04.
Mały nadal główką do dołu i plecami do mnie ułożony; waga 3500; łożysko II. ilość wód w normie.
Ktg nie robiłam, porozmawiałam z położną i ta stwierdziła, że bez potrzeby nie ma po co robić aż do terminu porodu. A pan doktor zapewnia, że wszystko jest dobrze.
Niestety L4 dał mi tylko do czwartku więc nie dość, ze na wizytę będę się musiała bujnąć, to jeszcze z kolejnym zwolnieniem do pracy. No i jeszcze morfologię+badanie ogólne moczu muszę wykonać, ale to akurat w przychodni 3 minuty od domu wykonam więc luzik :)
 
reklama
Drobi - dobrze ze wizyta udana ale nie rozumiem z tym zwolnieniem. Ja bylam w pn 11.04 i gin dal zwolnienie do 29 kwietnia do terminu porodh mimo ze cc wyznaczyl na 21
 
Do góry