reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Ja w pierwszej ciąży tez miałam prawie 37 lat (pierwsze dziecko)i po badaniach przeziernosci karkowej i teście pappa miałam tak małe prawdopodobieństwo chorób ze nie musialam miec dalszych badan.Nie palę papierosów, jak chcecie to mogę Wam sprawdzić moje stare badania. Teraz tez liczę ze sie bez amniopunkcji obejdzie
 
reklama
moje aktualne maleństwo w brzuszku :)
 

Załączniki

  • Scan0002-crop.jpg
    Scan0002-crop.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 112
Ostatnia edycja:
A tu usg 4D mojej dziś dwulatki z 11 tc
 

Załączniki

  • 002.JPG
    002.JPG
    39,7 KB · Wyświetleń: 113
  • 003.jpg
    003.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 113
Ostatnia edycja:
sam_0667.jpgsam_0663.jpgteż mam takie ;) to z 1usg prenatalnego, my braliśmy opcję 3d za każdym razem- z tych 3 głównych usg ale tylko w tym 12 tyg tak ładnie było widać potem już dziecko było za duże i nam nie było tak widać lekarz musiał przedzielać obraz na części, to tak jakby ktoś się zastanawiał czy robić i w którym tyg to ja tak polecam :) No ale teraz czekam na fotki naszej tu kwietniowej dzidzi :happy:
 

Załączniki

  • sam_0667.jpg
    sam_0667.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 121
  • sam_0663.jpg
    sam_0663.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 117
Cześć dziewczyny,
byłam dzisiaj na kolejnej wizycie u ginekologa i założył mi kartę ciąży :-)
Przepisał mi kolejne badania oraz dał mi już skierowanie na USG prenatalne, na które kazał mi się zapisać w 13-stym tygodniu ciąży. Zapisałam się więc na 2 października (to będzie 12 tydzień i 3 dzień ciąży).
 
Dziewczyny gratuluje wizyt ;* !!!
Ja też juz po wizycie ale bez badań tylko zalozenie karty ciazy i sprawdzenie wyników , na cytologi wyszly jakies upławy i dostałam jakies glubulki do wykupienia, pozniej pojechalam i zapisalam sie na bezplatne prenatalne na 22 wrzesnia ;) a teraz wizyte uu mojej ginki mam 12 wrzesnia na fotelu wiec ,żeby podejrzec dzidziola mmusze czekac na prenatalne, no ale karte ciazy mam i czuje sie w pelni ciazowo, wdlg. usg na karcie mam wpisany termin 5.04.2016r a wdgl. om mam wpisany 25 marca 2016 ;DD
 
Ja termin według OM mam wpisany 12.03 a z usg 30.03 więc nijak to ma się do rzeczywistości... w dodatku zapisałam się na prenatalne i babka kazała mi przyjechać 01.09 , bo według OM jestem już w 12tc . Mówię jej , że to dopiero z usg 9t2dz ale nie dała się przegadać. Więc jestem wkurzona ,bo pewnie przejadę się na darmo, bo to będzie za wcześnie na badanie... ech, a muszę jechać ponad 50km i jeszcze ciągnąć z sobą małą ...
 
I ja już po wizycie:-) słyszałam bijące serduszko mojego malca, aż się wzruszyłam:-D dzidzia mierzy 0,57cm - maleństwo:tak:
Lekarz założył mi kartę ciąży z terminem wg OM 25 kwietnia. Kolejna wizyta 24 września...
 
reklama
Do góry