reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Temat na forum 'Październikowe mamy 2016' rozpoczęty przez neilaaa, 8 Luty 2016.

1. neilaaa

neilaaa Fanka BB :)

Dziewczynki tutaj piszemy o naszych wizytach, badaniach i pokazujemy maluszki na USG :)

• Przyda mi się Przyda mi się x 1
    • Lista
  2. Cherry90

Cherry90 Fanka BB :)

Ja dziś idę na betę hcg więc dam znać potem jaki wynik
    Natomiast zastanawiam się kiedy wybrać się pierwszy raz do gina. Żeby zobaczyć od razu serduszko narazie jakby nie Patrzeć wypada 4t3 d co prawda mój fin ma naprawdę bardzo dobry sprzęt ale to i tak za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć. Zostawiam się czy w Przyszłym tyg już BedIe coś widać?

3. reklama
  4. neilaaa

neilaaa Fanka BB :)

Cherry90 ja byłam w poprzednim tygodniu to był 5t4d i było widać tylko pęcherzyk i komentarz że jest jeszcze czas. Z jednej strony się trochę uspokoiłam że jest ok ale z drugiej ciągle myślę o pustej ciąży :( Dzisiaj też idę na betę.

5. Cherry90

No właśnie dlatego dziś i w środę betę zobaczyć czy ładnie rośnie a potem będę Troskę spokojniejsza

6. Justyna.85

Justyna.85 Aktywna w BB

Bardzo dobry pomysł o założeniu nowego tematu!

Ja bylam u gina w 4 tc i był tylko mały pęcherzyk. Proponuje wizytę pomiędzy 7, a 8 tc serduszko gwarantowane.

Moje wyniki z bety (z 6tc) 7431 i po 2 dniach 11957. Wysłałam wyniki smsem do gina i odpowiedział że maleństwo rozwija się prawidłowo. Istotne że mam 3 cm torbiela na prawym jajniku ...zobaczymy co z nim począć.

Pozdrowienia z pracy :*

7. stonka84

stonka84 Fanka BB :)

Ja jak narazie mogę pochwalić się tylko betą: 29dc - 78.47, 33cd - 587.7, 37dc -2656. A na pierwsze usg ide jutro :-D

8. Rybki

Rybki Trzecia Rybka

U mnie (33dc) 221,57 i po 48h (35dc) 547,87

Ostatnia edycja: 8 Luty 2016
  9. Cherry90

U mnie jest 30dc i beta wyszła 49 mam nadzieję że to dobrze w środę idę powtorzyc

10. reklama
  11. Ann_

Ann_ Fanka BB :)

Cherry serce widać może być w 7 tyg ale bicia chyba nie usłyszysz jeszcze.

Justyna ja miałam torbiel na lewym jajniku w pierwszej ciąży i był większy. Ale pod koniec pierwszego trymestru sir wchlonal i nie było śladu.

12. Cherry90

W ciazy z synkiem słyszałam bicie serca w 6t4d ciazy

Poleć forum