reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Tekila gratuluję chlopaczka :-)
Ja byłam ostatnio na wizycie w 17t5d i zgadnij ale cie przebije bo mój chłopak miał 250g i 17 cm
;-)
Ciekawe czy dalej tak szybko rośnie do przodu.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widzę, że te wymiary są tak różne, że nie ma co na to patrzeć :-) grunt, że jest wszystko dobrze :-) Po 20tc chce się wybrać na usg 3d bo to chyba jedna okazja na ładne zdjęcie :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja się przyzwyczaiłam tak do tych zdjęć 3D jak chodzę prywatnie. a w przyszły pn mam wizytę pierwszy raz na nfz w szpitalu i pewnie takiej nie dostanę jak co msc:(
 
No ja trzymam passę dla Poziomki :)

Chłopak :) ale mój drobinek przy waszych 181g FC 13.39 cm ale ja się cieszę :) Krystek tez był drobniutki :) łatwo się rodzi ;)

Tatuś właśnie skończył opijac i skończył się hehehe

A młody buzię chował za to dumnie tacie pokazał klejnoty :)
2016-05-16 21.06.12.jpg
 

Załączniki

  • 2016-05-16 21.06.12.jpg
    2016-05-16 21.06.12.jpg
    101,6 KB · Wyświetleń: 329
Super dziewczyny, ze bobaski zdrowo rosną:) ja mojego dopiero w czerwcu zobaczę,

Patka mam nadzieje, ze dziewczynka:)

Betka mi sie wydaje, ze w szpitalu to powinni wlasnie super nowoczesny sprzęt mieć:)

Poziomki powodzenia jutro:)
 
reklama
Do góry