reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Mój nr 1 to Aleksander, podoba mi sie tez Wojtek (ale musialaby być normalna forma Wojciech bo nie uznaje dziwnych przerobek, tzn. by w dokumentach bylo Wojtek a nie Wojciech, dla mnie to wymysły sorry a ja zasadnicza jestem ;p), ale mojemu nie podoba sie, Bartosz (choc Bartek juz niekoniecznie), mojemu podoba sie Szymon a ja nie znioslabym jakby np wyjechal do Anglii i mowili na niego Simon (Sajmon) ;p poza tym zbyt popularne ostatnio. Mateusz nam sie podoba, ale jest w rodzinie. Odpadaja u nas imiona starodawna i nowoczesne albo jakies wymyślne ;p

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja Laura miała imię od poacztaku ale pamiętam że z maksiem mieliśmy problem nie zgadzalismy się ciągle coś komuś nie pasowało a w końcu powiedziałam.mężowi żeby wymyślił i tak mamy maksia teraz gdyby okazał się Chłopczyk byłby mikołaj

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wesoła Aleksander ;-) Mój tata to Wojciech i jak ktoś tak nazywa dziecko to od razu mi ciepło na sercu, ale to jednak nie moje klimaty.

U nas też ciężko żeby obojgu pasowało. Ale e obu przypadkach wybrałam dwa imiona które zaakceptował mąż, potem ja podjęłam ostateczna decyzje. W obu ciążach mąż chciał na pierwszym miejscu Oliwier ale jakoś dla mnie ciągle na drugim miejscu to imię. I mamy drugiego Nikosia :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joani jestem w szoku figla ladnego Wam spłatała dzidzia:) w ktorym tyg dowiedzialas sie ze chlopiec mial byc? Bo teraz sama sie obawiam :D
 
reklama
Kurczę u mnie też mogłoby coś odpaść :-) niby gin twierdzi, że na 100% chłopak ale my tam z mężem nic nie widzieliśmy :-) tak więc ja zdziwiona bym nie była :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry