reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
A kiedy będziecie robiły badania pierwszego trymestru, wiecie już? Bo mi lekarz powiedział że dobrze by było gdybym już na następną wizytę (24 luty)przyszła z wynikami, ale niestety w pakiecie będę mogła je wykonać dopiero w marcu i chyba zaczekam, bo one jednak trochę kosztują jakby robić prywatnie bez pakietu.
 
Ewelinka, ja zrobię pewnie po 10 tc :-) Mój lekarz zawsze mi daj skierowanie po 10 tc i wtedy dopiero zakłada kartę ciazy ;-)
 
Madziula27, dobrze to wiedzieć, dzięki za odpowiedź :) mam tylko nadzieję, że mój nie będzie widział w tym problemu...
 
Te badania chyba w 12-13 tyg bo wtedy wykonuje się przeziernosc korkowa. Jeśli jest dobrze to nie potrzeba dalszych badań.
 
Neilaaa koncowke 7 tygodnia. Ale leci. Termin mam na 30.09

Ewelinka ja badania bede robic teraz. Wiec jakies 200 zl nie moje. A nie musze.robic grupy krwi ani hiv.
Jak masz zrobic badania skoro nie wiesz.dokładnie jakie?
 
reklama
A kiedy będziecie robiły badania pierwszego trymestru, wiecie już? Bo mi lekarz powiedział że dobrze by było gdybym już na następną wizytę (24 luty)przyszła z wynikami, ale niestety w pakiecie będę mogła je wykonać dopiero w marcu i chyba zaczekam, bo one jednak trochę kosztują jakby robić prywatnie bez pakietu.
Pytała o badania pierwszego trymestru. To raczej nie zwykła morfologia itp bo to się robi na każdą wizytę praktycznie :-)
 
Do góry