reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Trzymajcie kciuki

Oczywiście trzymamy!!!
Mimo wszystko fajnie ze dał ci tydzień. W pierwszej mojej ciąży zaraz po pierwszej wizycie trafiłam do szpitala bo tez usg bylo jakieś nietego... Mega stres. Ale po dwóch kolejnych usg w szpitalu stwierdzili ze jest ok wszytko i usłyszałam <3
 
Justynka będzie dobrze !!! Wierzę w to !!! Ja też z Martynka miałam bardzo długo puste jajeczko nawet chcieli mi robić zabieg ale na szczęście jakiś mądry lekarz powiedział żebym się nie dała i ze zdarza się ze owulacja była później i serduszko usłyszałam dopiero w 10 tc !!! Nie denerwuj się :-*
 
Madziula chodziło mi właśnie o te badania o których mówiłaś, morfologia itp., całą listę dostałam od lekarza i skierowanie. Widzę, że dziewczyny niektóre też dostały nakaz zrobienia ich wcześniej :) ale może lekarz mnie nie zabije :)
Justynka trzymam kciuki :)
 
Ewelinka myślę że nic się nie stanie jak pójdziesz później !!! Szkoda żebyś wydawała kasę jak możesz pójść na darmowe. ;-) W Warszawie dają skierowanie w 10 tyg tak jak Ci pisałam i wtedy zakładają kartę ciazy ;-)
 
reklama
Hej. Ja pierwsza wizyte bede miala dopiero w 7-8 tygodniu ,takze musze poczekac. A pierwsze usg dopiero w 12 tygodniu. Niestety takie sa uroki mieszkania za granica. Ta niepewnosc mnie dobija.
 
Do góry