reklama

Nasze wizyty, badania, USG.

Temat na forum 'Wrześniowe mamy 2017' rozpoczęty przez NeSSi, 29 Grudzień 2016.

1. NeSSi

NeSSi & Michałek :) moderatorka

2. naticzek

naticzek Zaangażowana w BB

Byłam dziś na wizycie u ginekologa i zalecił mi zażywanie prócz kwasu foliowego MYO - INOZYTOL z tego co patrzylam kosztuje on miedzy 70-100zl i zastanawiam sie na ile musze go barc a na ile to po prostu chwyt firm farmaceutycznych...wam tez lekarz to zalecil?

3. reklama
  4. zanim_zasne

zanim_zasne Zaciekawiona BB

A co to za takiego? Mnie w pierwszej ciąży polecał brać tylko witaminy ciążowe( kwasem foliowym_. A niektórzy i tego nie biorą, skupiając się na zdrowym odżywianiu. Masz zaufanego lekarza? Może zapytaj go przy następnej wizycie.

5. leeleeth

leeleeth Fanka BB :)

Dzisiaj pierwsza wizyta, mam nadzieje, że będzie już zarodeczek

6. zanim_zasne

zanim_zasne Zaciekawiona BB

Trzymam kciuki! Daj znać!

7. Dorotea.

Dorotea. Zaciekawiona BB

Mio-Inozytol jest w składzie Inofemu - saszetki. Zawierają też kwas foliowy. Cenowo wychodzi korzystniej niż ten lek co piszesz.

8. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Lee daj znać jak po wizycie i trzymam kciukI!

9. jagus_87

jagus_87 Fanka BB :)

Ja już po - bąbel ma już ok. 0,53 cm, więc wiek ciąży się zgadza. No i najważniejsze: jest serduszko :D
    Z gorszych wiadomości muszę do następnej wizyty zrobić krzywą cukrową (nie wiem czy się uda;) ) i wybrać się do endokrynologa, bo mu się moje TSH nie podoba...

10. reklama
  11. Paulaq23

Paulaq23 Zaangażowana w BB

Ja mieszkam w Holandii. Jestem po pierwszej wizycie u położnej która zrobiła ze mną tylko długi wywiad i dała skierowanie na badanie z krwi. Usg dopiero po 10 tyg.

12. Olkaa93

Olkaa93 Fanka BB :)

Wczoraj miałam wizytę zarodek ładnie urósł i ma już serduszko:) wiek ciąży wg USG pokrywa się z wiekiem wg om czyli na dzień wczorajszy 7tydz 4 dzień. Lekarz zlecił komplet badań założył kartę ciąży i poza tym nie powiedział nic ciekawego. Kolejną wizytę mam za 4 tygodnie. Wklejam fotkę mojej maludy:)[​IMG]

• Lubię to Lubię to x 7
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 3
    • Kocham to! Kocham to! x 1
    • Lista

Poleć forum