reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

No fakt, ze nie w Pl:) W kazdym razie u mnie z kolei, to lekarka dosyc panikowala z tego mojego cisnienia (a max mialam jakies 145/95, wiec to co ma Misia, to jakis kosmos dla mnie, zwlaszcza ze bierze leki a cisnienie i tak skacze zdecydowanie za wysoko...
Przy czym moja ginka, to czasem niepotrzebnie panikuje, bo przy cukrzycy mi za pierwszym razem tak to przekazala, ze myslalam ze to jakas tragedia, wiec tez trzeba brac mala poprawke:\

No i u mnie babka rozwazala przepisanie lekow na cisnienie ale stwierdzila, ze przy skonczonym 37 tyg mozna juz ciac i nawet jak jej mowilam czy to konieczne, bo ja sie dobrze czuje, nawet tych zmian cisnienia nie odczuwalam (po prostu na wizytach bylam zdenerwowana to mi skakalo, a w domu mialam ok), to i tak stwierdzila, ze nie ma co ryzykowac...

A zreszta planowane cesarki zazwyczaj robi sie ok tygodnia przed terminem a u Misi, dopiero w dzien terminu beda sie zastanawiac co dalej??? Po prostu conajmniej dziwne to dla mnie...

Misia w kazdym razie zycze Ci stalowych nerwow przede wszystkim i niech ten czas szybko dla Ciebie zleci, zebys mogla juz bezpiecznie tulic swojego skarba:tak:
 
reklama
u mnie w szpitalu tną w 38tc, a jeżeli jest wysokie ciśnienie to nawet w 36tc bo po co ryzykowac, ale widzę jedna PL a całkowicie inne podejście
 
Ciekawe to ciekawe, ja mam problemy z ciśnieniem od 37 tygodnia przecież =D

No i rano przy lekarzu, po 20 minutowym "odpoczynku" na KTG i godzine po lekach
ciśnienie jak już pisałam bylo ponad 160 górne.

A jedyne czego się dowiedziałam to że :
-będzie CC na 99%
-takie ciśnienie grozi odklejeniem łożyska (no jakbym nie wiedziała :crazy: )
- w środe na KTG

To ciśnienie mi tak skacze od tego biegania po lekarzach chyba =p
Lekarz -> poradnia K -> szpital -> dom
i tak w kółko

Od 37 tygodnia Wiktor już nie przybiera na wadze 3,1kg
 
i tak jak myslalam, po wizycie u poloznej tyle sie dowiedzilam,ze jak do 28 bobo nie wyjdzie to na wywolanie. Ciagle sie dziwila,ze bobo tak nisko a ciagle uparte i siedzi. Potem stwierdzila,ze chyba mi wod plodowych ubylo (na moje wczesniejsze zdanie,ze brzuch mi sie mniejszy chyab zrobil), ale ze wszystko w normie. Wyszlam z gabinetu i jakos tak mi sie smutno zrobilo,ze lzy same zaczely cisnac sie do oczu.. wiec poszlam na spacer, pomijajac fakt ze mam ponad 2 km do przchodni, zrobilma nastepne 2 do biblioteki, potem an zakupy a potem to jzu tak mi bylo smutno ze zadzwonilam po malza,zeby mnie odebral z miasta..

no nic, czekamy dalej..
 
heyyy
ja już po wizycie... wreszcie!
brzuch opadł, mam szyjke już gotową, ale rozwarcie tlyko na palec i lekarz stwierdził że moja w tym głowa żeby było wieksze:p
mam męża męczyć i wszystkie przyspieszacze dozwolone hehe.
jeśli nie to w dzień terminu beda wywoływac bo mam juz mało wód i zwapniałe łożysko i to bardzo.
 
fajnie Ewcia, bo to znacza ,ze najwyzej 6 dni przed Toba! :-)
ilonka - ja juz mam od jakis 2 tyg brzuch opadniety, ale zmniejszyl sie jeszcze bardziej przez ten czas
 
mi brzuch opadł już miesiąc temu :-(

Ewa
no to do 6 dni maleństwo będzie z wami, super
a mi zostało jeszcze 11 dni do terminu, a do wizyty u gina 14 dni, więc tak czy siak jak do końca października nie urodzę to 3 listopada gin dopiero będzie podejmował decyzję o porodzie a jakie mam łożysko nawet nie wiem :dry:
 
reklama
ja byłam wczoraj na ktg i wszystko jest w najobrzydliwszym porzadku. Nie ma żadnych podstaw do przyjecia do szpitala i wywolania wiec czekamy... ciekawa jestem jak łożysko - moze przy nastepnej okazji bedzie usg to sprawdzimy w którym stopniu.
 
Do góry