reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Gratuluję wszystkich wizyt, szczególnie tych z widokiem i słuchem serduszek ;) a na resztę też przyjdzie pora :D

Jeśli któraś chce dopisać wizytę bądź datę porodu, to piszcie do mnie prywatne wiadomości ;)
 
reklama
gratuluję udanych wizyt :-)

aaalexaaandraaa może niekoniecznie zaszłaś w ten sam dzień, może zapłodnienie było ciut później i stąd ta data...
 
Hej. Wpadam tylko na chwile, żeby zdać relacje z wizyty. Wszystko w porządku. Serduszko bije ok 150'/min , maleństwo się już ładnie porusza, ma 18,7mm. Jestem baaaardzo szczęśliwa. Następna wizyta 19 grudnia :) Lekarz jest zadowolony z moich wymiotów i zawrotów głowy ;) Wyniki miałam ok. Na następną wizytę mam zrobić badanie ogólne moczu. Duphaston mam łykac jeszcze do kolejnej wizyty. Potem juz odstawiamy.
Oto moje kochane dzieciąteczko
SAM_4468.jpg
 
Termin mam na 23.06 . Zobaczymy jak to będzie. Kolejną wizytę mam 13 grudnia. Już nie mogę się doczekać. :)... Mój ginekolog wysłał mnie do endokrynologa, oraz na posiew moczu. Orientujecie się kobiety w jakich granicach to kosztuje? Pozdrawiam.
 
Jeju! IZULA śliczności. Ja na razie mam tylko maleńką czarną kropeczkę na USG z 3-ciego tygodnia (wkleję później).

Zamierzam iść na kolejne jakoś w połowie grudnia. Będzie serduszko... brzuszek... i maleńkie rączki i główka???

Nie mogę się doczekać.
 
reklama
Do góry