reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Hej mamusie już po wizycie :-) maleńka waży ok 1186 g pomiary główki brzuszka i nóżki wskazują na 28 tydzień Maleńka jest ułożona główką do dołu i miała focha i nie chciała nam pokazać buźki ale pani doktor jakoś zrobiła jej zdjęcie :-) szyjka zamknięta i mam zwiększyć magnez i dostałam do tego żelazo bo mam wyniki w dolnej granicy


Zobacz załącznik 558223

Niunia ciesze się, że ok.....:-)
 
reklama
Byłam dziś na wizycie u gina, wszystko z Hanią i ze mną wszystko ok, nadal ładnie siedzi główką w dół, udało mi się przytyć 1 kg, za co dostałam pochwałę ;) więc jest +7kg, Hania za to waży 1,6kg.
Kubuś i M. weszli pooglądać małą na usg i jak Q zaczął coś po swojemu gadać, to ona się uśmiechnęła, właśnie tak:

Zobacz załącznik 558249

później wystawiała język i robiła bańki ;)
gin mi zrobił wymaz do badania GBS, więc ogólnie wszystko się robi takie realne, lipiec coraz bliżej.
 
reklama
Do góry