reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
Ja jutro wykorzystam tak porządnie męża. Bym dziś zaczęła ale jutro mam wizyte i nie chce by gin przy badania znalazł jakieś resztki zbrodni:-D
 
ha ha Viv rozbawilas mnie :)))))) aaa cudownie:)) ja planuje jutro lub w sobote Go wykorzystac..albo wykorzystywac :) zeby porzadnie ruszyla akcja :)
 
nie zartuj....Boze to ja jestem jaks nienormalna chyba... w ogole kochac sie przestalismy na poczatku maja i od tej pory zdarzyl sie tylko jeden seks na poczatku lipca.... i to w bólach..wiec jestem totalna dziewicą...
 
My mieliśmy przerwę w grudniu i mieliśmy nie współżyć do stycznia ale nie wytrzymaliśmy:zawstydzona/y:. mój mąż śmieje się nie raz i nazywa mnie nimfomanką ale ja po prostu lubie dobre bzykanko obojętnie gdzie.:-D
 
ja oczywiscie chodze napalona caly czas i wszystko mi sie brzydko kojarzy...ale moj maz boi sie kochac...jak ja mowie mu ze mnie cos boli to ten juz ze nie..... i radzimy inaczej :) aczkolwiek to nie przyspiesza porodu :) wiec pora na gwalt:)
 
reklama
Do góry