reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
Wiesz, że nawet nie wiem. Chyba w tego wszystkiego nie słyszałam albo nie mówił. Może to pozostałość jeszcze po tamtym okresie? Bo tam nie ma śladu żywej krwi tylko sama brązowa, stara krew. Wczoraj było jej dużo ale dziś już zdecydowanie mniej. Obok maleństwa nie ma żadnego krwiaka, tak jak było w pierwszej ciąży, więc raczej nie powinnam krwawić ale nigdy nic nie wiadomo.
 
A więc spokojnie, gdzieś czytałam że nie które kobiety mogą plamić przez pierwsze tygodnie ciąży. Ja w tamtej ciąży miałam tak, że w 8tyg zaczęły się plamienia, ale były one czerwone, no i okazało się, że zwiastowały poronienie, mimo, że serduszko biło, nie wiem co się stało. Ale brązowe to myślę, że nic złego. Wiadomo, człowiek się zastanawia skąd ono może być, ale faktycznie jak mówisz może być to jakaś stara krew z miesiączki.
 
Pyśka odpoczywaj dużo !!! Będzie dobrze kochana;** 3mamy kciuki i wierzymy że twój Kropek jest silny ;-) A tak na marginesie gdybyś mogła to dopisz moją wizytę 20.11 ;)))
 
Zuzia (mogę tak w skrócie?) zaraz Cię dopiszę ;)

Ja w pierwszej ciąży miałam dwa krwotoki takie porządne ale na szczęście synuś był bardzo silny i uparty (zostało mu to do teraz) i mimo wizyt w szpitalu wszystko się dobrze skończyło. Oby i ten dzidziuniek był taki jak starszy braciszek :)
 
Hej dziewczyny! Nie odzywałam się kilka dni, bo we czwartek prosto po wizycie u kolejnego gin trafiłam do szpitala. Wyszłam dziś i od razu wpadam napisać, że żyję. Podejrzewano ciążę pozamaciczną, ale na szczęście dziś w USG pojawiło się moje 6 mm szczęścia :-) Mam zwolnienie do końca tyg i nakaz odpoczywania. Boszzzz... Ile emocji przez te 5 dni... Za dwa tyg wizyta kontrolna i wówczas może kolejne usg. Betka przyrasta cudnie, także jestem spokojna. W piątek endokrynolog- zobaczymy co on powie.
Podczytam was i nadrobię zaległości wieczorkiem - teraz zmykam zjeść pierwszy normalny posiłek ;-)
 
hej dziewczyny ze staraczek przechodzę do lipcówek... dziś lekarz potwierdził ciążę. 6 tydz baaardzo się cieszę:tak:
 
Pyśka ładny ten Twój Kropek :-)
Hmm...a zobaczysz jaki śliczny bedzie w lipcu ;-)
Anecia gratulacje :tak: niech Dzidzius rośnie duzy i zdrowy :-)

Dziewczyny trzymajcie kciuki ;-) jutro moja pierwsza wizyta :-)
 
reklama
Lena a jaka ja zakochana jestem w moim Kropeczku <3:zawstydzona/y:

Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze a dzidziusiowi pięknie biło serduszko ;)
 
Do góry