reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Miałam wizytę w 5t2d pecherzyk w dobrym miejscu. następna na koniec marca z badań tylko toksoplaxmoze. Skierowanie na prenatalne.
 
reklama
gdyby było widać pęcherzyk to pewnie wizyta byłaby za 2-3tyg
niestety przez wcześniejszą pozamaciczną musimy sprawdzić czy pęcherzyka nie było bo za wcześnie czy trzeba go zacząć szukać poza macicą
a uwierz mi chciałabym chodzić raz na miesiąc
plus dwa poronienia i ciąża z przedwczesnym porodem, IUGR i stanem przedrzucawkowym i się robi- multum wizyt i stres do porodu

Bardzo współczuje wcześniejszych przeżyć :-( Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie w jak najlepszym porządku!
Też jestem po dwóch poronieniach i teraz trochę panikuje :-(
 
Jak tak to wszystko czytam dziewczyny to zaczynam panikowac! Mieszkam w UK, test zrobiłam w poniedziałek i w środę- obydwa pozytywne. Pierwsza wizyta u lekarza rodzinnego (!) dopiero w czwartek.. pierwsze usg i spotkanie z gineologiem 10-12 tydzień. Żadnych leków nie biorę bo tutaj nie podtrzymują ciazy w pierwszym trymestrze. Moze czas wybrać się do Polski do lekarza?
 
Mam ten sam problem tylko w Holandii. Zaszłam w ciąże dwa testy pozytywne. Pracuje przez agencje pracy. Jest mozliwość lekarza ale jak sie nie zna jezyka to jedzie z tobą ktoś z biura. I rozumiecie mnie bedzie badał gin a ktoś wejdzie ze mną i bedzie mu tlumaczył co mowie? Wracam do Polski jak najszybciej sie da.
 
Mam ten sam problem tylko w Holandii. Zaszłam w ciąże dwa testy pozytywne. Pracuje przez agencje pracy. Jest mozliwość lekarza ale jak sie nie zna jezyka to jedzie z tobą ktoś z biura. I rozumiecie mnie bedzie badał gin a ktoś wejdzie ze mną i bedzie mu tlumaczył co mowie? Wracam do Polski jak najszybciej sie da.

Witaj, zapraszamy Cię do ogólnego wątku Listopadowych mam :) Link do: Listopadowe mamy 2017
 
Widzę że wszyscy dodają zdjęcia usg na ogólny wątek, więc ja dodam tutaj. :)

Oto mój kropek ❤
6t6d i całe 0,76 cm :)
 

Załączniki

  • 20170327_200816.jpg
    20170327_200816.jpg
    74 KB · Wyświetleń: 335
A to my w 7tc+1dn [emoji7]
IMG_1371.JPG



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 

Załączniki

  • IMG_1371.JPG
    IMG_1371.JPG
    130,1 KB · Wyświetleń: 1 531
reklama
Do góry