reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty lekarskie

Wspaniałe wiadomości ! :-) Mam nadzieję że ta czarna seria już się skończyła :(
21.01.20r stał się CUD!! Po krwiaku nie ma śladu!
Kropka ma 0,67cm, 6t4d, serducho bije jak dzwon i wszystko w jak najlepszym porządku!
Przypomnę tylko, że tydzień wcześniej Kropka miała 3mm i też już było serduszko ale i ogromny krwiak , który dawał marne szanse na utrzymanie ciąży.
 
reklama
21.01.20r stał się CUD!! Po krwiaku nie ma śladu!
Kropka ma 0,67cm, 6t4d, serducho bije jak dzwon i wszystko w jak najlepszym porządku! <3

Przypomnę tylko, że tydzień wcześniej Kropka miała 3mm i też już było serduszko ale i ogromny krwiak , który dawał marne szanse na utrzymanie ciąży.
Cudowna wiadomość! 🥰🥰 oby teraz bylo tyljo szczesliwie :)
 
21.01.20r stał się CUD!! Po krwiaku nie ma śladu!
Kropka ma 0,67cm, 6t4d, serducho bije jak dzwon i wszystko w jak najlepszym porządku!
Przypomnę tylko, że tydzień wcześniej Kropka miała 3mm i też już było serduszko ale i ogromny krwiak , który dawał marne szanse na utrzymanie ciąży.

Suuuper 🥰[emoji7]
 
Hej dziewczyny :) wczoraj miałam druga wizytę :) 9t2d dzidzia ładnie rosnie ma już 2,3 cm co idealnie odpowiada terminom z OM. Wychodzi 2.09.2020 :) widać raczki i nóżki, skacze już maluch tam w środku :)
IMG_8746.JPG
 
reklama
Zgodnie z obietnicą wstawia swojego kropka a raczej 2 kropki niespodzianki :) najprawdopodobniej ciąża 1k1o co mnie przeraża ale wszystko potwierdzi się za 2 tygodnie. Są dwa serduszka, oba biją prężnie. Z om 6+6, z US jak widać 6+4 i 6+2.

IMG_20200203_174246.jpg
 
Do góry