reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty lekarskie

IMG_20200116_172703.jpg

USG z dzis tj. 16.01. wg aplikacji 4t6d. Nie mam pojęcia ile ma nm ale ważne widać jajo i zarodek :) kolejna wizyta 31.01.IMG_20200116_172703.jpg
 
reklama
A mnie wcozrajsza wizyta nie dawala spokoju i poszlam dzis po pracy prywatnie do takiej starszej babeczki, czasem wpadalam do niej po recepte czy cos i o niebo lepsze podejscie
Z usg 5,17 mm i 6tydz, termin na 10 wrzesnia, tak jak powinno byc z moich wyliczen
Wczoraj u tamtego 2 mm i 5+3 , termin 18 wrzesnia....
Takze jestem juz spokojna i ciesze sie moja polcentymetrowa dzidzia !
 

Załączniki

  • 20200116_171605.jpg
    20200116_171605.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 319
Hej :) ja dzisiaj byłam u swojego lekarza prowadzącego ciąże na NFZ. Sprawdził wyniki badań krwi i moczu, zlecił kolejne i pobrał materiał do cytologii. Zmienił mi luteinę na duphaston. Oczywiście nie wytrzymałam i umówiłam się prywatnie na usg( tydzień temu był tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym ). Dzisiaj niestety nie usłyszałam serduszka ale przynajmniej lekarz wyliczył mi , ze jestem w 5+6 ( z om 7+2 ). Pęcherzyk ciążowy ma wielkość 13,9 mm ciałko 3,9 mm i pole płodowe 3 mm. Mam nadzieję, że na wizycie usg na NFZ już usłyszę [emoji173]️.
IMG_4567.JPG
 
21.01.20r stał się CUD!! Po krwiaku nie ma śladu!
Kropka ma 0,67cm, 6t4d, serducho bije jak dzwon i wszystko w jak najlepszym porządku! <3

Przypomnę tylko, że tydzień wcześniej Kropka miała 3mm i też już było serduszko ale i ogromny krwiak , który dawał marne szanse na utrzymanie ciąży.
 
reklama
21.01.20r stał się CUD!! Po krwiaku nie ma śladu!
Kropka ma 0,67cm, 6t4d, serducho bije jak dzwon i wszystko w jak najlepszym porządku! <3

Przypomnę tylko, że tydzień wcześniej Kropka miała 3mm i też już było serduszko ale i ogromny krwiak , który dawał marne szanse na utrzymanie ciąży.
Cudownie! Cieszę się i gratuluję ❤️❤️
 
Do góry