reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2014' rozpoczęty przez k8libby, 28 Marzec 2014.

1. k8libby

k8libby Fanka BB :)

Pani dr sie uśmiała, że tak szybko jesteśmy. Pęcherzyk jest, mini tyci. Nawet za wizytę nie policzyła, kazała przyjść za 3 tygodnie. Wcinać tylko folik.

2. slonkoonline

slonkoonline Mama Juleczki

Witam! Przyszłam do Was, bo wydaje mi się, że termin powinnam mieć na grudzień, a najdalej na sam koniec listopa. Z wczorajszego USG wyszło, że jest to 6 tydzień i 1 dzień. W pewnym momencie widziałam jakby cień fasolki, ale pomiarów lekarz dokonał na pęcherzyku i fasolki bardzo nie szukał. Termin podał na 20 listopad, jednak ja wiem, że do zapłodnienia mogło dojść najwcześniej 9-10 marca, co dawałoby 5tyg. Sama nie wiem :/ Lekarz jest chwalony i wydaje się być bardzo kompetentny w tym co robi. Widziałyscie już swoje fasolki? Trochę sie martwię, że jej nie widziałam, bo w poprzedniej ciąży w 8tyg była widoczna fasolka i serduszko bijące.

3. reklama
  4. anncka

anncka Fanka BB :)

A więc jesteśmy już po wizycie ;) Maleństwo kilka dni starsze niż wg OM - wg niego jest teraz 6t2d. Kropek ma 0,53cm i bijące serduszko :happy2: Ja dostałam l4 i mam dalej przyjmować luteinę, badania zlecone a następna wizyta 24.04 :)
    A oto Mój Skarb -
    DSC_0051 - Kopia.jpg

Załączniki:

5. Magda_z_uk

Magda_z_uk Po pierwsze MAMA ;)

Dziewczyny proponuję taki temat,żeby każda z nas mogła szybko zerknąć kiedy kto ma wizytę, z kim i po co:happy2: Dodam,że lepiej zostawiać wszystko bez komentarzy, co by było przejrzyście i czytelnie. Ta, która już wie, kiedy ma wizytę, wpisuje swój nick, datę, godzinę i z kim, oraz czy jest to usg z badaniem, czy samo badanie. Wiadomo,że babeczki z Uk piszą położna i więcej nie trzeba;-) Każda, która chce się dopisac do listy kopiuje ostatnią listę, automatycznie usuwając wizyty, które już się odbyły i w swoim poście dopisuje siebie. Żeby było czytelnie, proponuję przykład:

Magda_z_uk, 10 maj, godz. 10.00 - położna

następna wpisuje się pod spodem. Może tak być? Oczywiście przykład jest fikcyjny, więc czasem go nie kopiujcie;-)
    Dzieki temu wystarczy zerknąć na ostatni post i od razu wiadomo, za kogo trzymamy kciuki danego dnia:happy2:

6. Fajny pomysł :-)

perrie, 25.04, godz. 18:00 - pierwszy raz (badanie + USG ? :sorry: )

7. ewelinka_shn

ewelinka_shn oczekująca Cudu ;**

Ewelinka_shn 17.04 wizyta i usg :)

8. anncka

anncka Fanka BB :)

anncka - 24.04 godz.19 wizyta i usg

9. czarna2532

czarna2532 Fanka BB :)

Czarna2532 - 23.04 pierwsze USG

10. reklama
  11. Magda_z_uk

Magda_z_uk Po pierwsze MAMA ;)

Pozwolę sobie skopiować i ułożyć chronologicznie, ok? Która ma chęć się dopisać,
    to niech skopiuje poniższą listę i wstawi swoją wizytę w odpowiednie miejsce,
    w zależności od daty:-)

Ewelinka_shn
    17.04 wizyta i usg
    anncka - 24.04, godz.19 wizyta i usg
    perrie - 25.04, godz. 18:00 - pierwszy raz (badanie + USG)

Ewelinka za Ciebie trzymam bardzo mocno kciuki!!! I tu coś na jutro ;-)
    Wierzę,że będzie dobrze:tak:
    powodzenia_23.jpg

12. cypryda83

cypryda83 Fanka BB :)

Ewelinka_shn
    17.04 wizyta i usg
    Cypryda83 18.04. godz. 13.45, wizyta i usg
    anncka - 24.04, godz.19 wizyta i usg
    perrie - 25.04, godz. 18:00 - pierwszy raz (badanie + USG)

[/QUOTE]

Poleć forum