reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

reklama
O rany... Widzę, że zaczniemy się powoli rozpakowywać. Powiem Wam, że trochę denerwuje się jak to będzie z porodem, karmieniem i ogólnie, pomimo tego, że mam już córkę. Jak nowicjusz jakiś :-p
 
O rany... Widzę, że zaczniemy się powoli rozpakowywać. Powiem Wam, że trochę denerwuje się jak to będzie z porodem, karmieniem i ogólnie, pomimo tego, że mam już córkę. Jak nowicjusz jakiś :-p

Jakby nie patrzeć juz tego nie unikniemy! A sama sytuacja jakby nowa, bo niby noworodka juz miałyśmy, ale nigdy nie miałyśmy noworodka i "starszaka" na raz ;-)
No i dla mnie jednak jest różnica, że Jula jest "letnim" dzieckiem, a tu na zimę się kroi. Także dodatkowy nowy element ;-)
 
Slonko u mnie identycznie, Miko ur sie w maju juz w bardzo wysokie na ta pore roku temperatury. I poki przyszla.zima mial juz 7 miesiecy i jakos nie bylo problemow z.ubieraniem go. A teraz? Non stop zastanawiam sie czy mam wystarczajaco odpowiednia wyprawke itp :D I nurtujace pytanie - jak ubrac Milenke do wyjscia ze szpitala :)
 
Widzę że nie tylko mnie martwi czy odpowiednio ubiorę maluszka na wyjście ze szpitala Ja myślała o body z długim rękawem rajtuzki na to welurowy pajacyk kombinezon rożek i kocyk ale nie wiem czy temperatura nie zweryfikuje tego pomysłu
 
reklama
Jakby nie patrzeć juz tego nie unikniemy! A sama sytuacja jakby nowa, bo niby noworodka juz miałyśmy, ale nigdy nie miałyśmy noworodka i "starszaka" na raz ;-)
No i dla mnie jednak jest różnica, że Jula jest "letnim" dzieckiem, a tu na zimę się kroi. Także dodatkowy nowy element ;-)

Słonko, jedziemy na jednym wózku. Starszak do tego urodzony w lato.
 
Do góry