reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

Ewelinka_shn 17.04 wizyta i usg
Cypryda83 18.04. godz. 13.45, wizyta i usg
Czarna2532 - 23.04 pierwsze USG
anncka - 24.04, godz.10.30 wizyta i usg
perrie - 25.04, godz. 18:00 - pierwszy raz (badanie + USG)


[/QUOTE]
 
reklama
U mas nie ma tętna. Mam skierowanie na wtorek do szpitala, jeśli się nie pojawi, zostaję na łyżeczkowanie. Więc żegnam Was. Powodzenia pozostałym dziewczynom, kibicuję Wam.
 
hej Kochane ;) ja też nosze maleństwo pod sercem :* jestem w 8 tyg...;) w 6 tygodniu byłam u lekarza maleństwo wyglądało na trochę mniej niż 6 tydzień... ale najważniejsze że widziałam serduszko naszego skarba :*30 kwietnia mam wizytę :)
 
Aktualizacja:
ulenka- 5.05, godz. - pierwsza wizyta
Anncka - 08.05, godz. 18:40 - wizyta i usg
kruszka - 09.05, godz. 11:40 - pierwsza wizyta
perrie - 27.05, godz. 8:00 - badania
 
Ostatnia edycja:
ZYCHORA_0008.jpg to z 6 tyg 4 dni formuje sie nasz maly czlowieczek i juz serduszko sluchalismy. Nastepne usg mamy pomiedzy 11 a 12 tyg.
 

Załączniki

  • ZYCHORA_0008.jpg
    ZYCHORA_0008.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 376
reklama
Do góry