reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

Poszłam na czczo na glukozę i kazała mi pigułka coś zjeść bo tak nie zrobią testu wiesz poszłam do Cafe na śniadanko i słaba macmocca z Syropem migdałowy. I powiedziałam przy wyniku doktorowi o tym i kazał przyjść w poniedziałek bo on pewny ze wynik jest błędny. Poprzedni był idealny i tego się trzymam.
 
reklama
hmm dziwne, że kazała coś zjeść, mi kazali być na czczo, to pewne, że cukier skacze jak się coś zje, jest szansa duża, że będzie dobrze
 
oomamba- jeeej, ale się cieszę, że wszystko się wyjaśniło i mały zdrowiutki i duży jak trzeba! Pięknie! :-D

Paulina- kurcze naprawdę to badanie glukozy wygląda chyba w każdym kraju inaczej.
 
Oomamba super ze wszystko jest ok z maluszkiem caly ten stres naszczęście byl nie potrzebny

paulina ja przed glukoza nie moglam jesc ani pic przez 12h może dlatego w tej przychodni zemdlałam naprawdę co kraj to obyczaj.

Ja we wtorek mam taka normalna wizyte u gin która jest strasznie nie mila ale w srode mam usg 3d u lekarza który ponoc wszystko dokładnie mi pokaże i wyjaśni co z malutką, niestety mój M nie ma ochoty isc jak twierdzi będzie płyta to sobie obejrzy
 
Oomamba dobrze, że dzidziuś ok i zdrowo sobie rośnie :-) A ci lekarze i ich pomiary, sprzęty .... bez komentarza, tylko szkoda, że my potem się zamartwiamy.
U mnie glukoza też na czczo, ale wodę można było pić. A sama glukoza była lekko ciepła.
 
dzieki dziewczyny:)
mnie w tym miesiacu też czeka glukoza:/
MOja gin powiedziała, że mogę wcisnąc do niej cała cytrynę, nawet trochę się zdziwiłam, może wcisnę ale nie az tyle, wogole to zastanaiwam się czy wogole wciskać,nie wiem co lepsze samo slodkie czy slodko kwasne.
 
Kar- ja też musiałam być co najmniej 12 h na czczo. Ech, naprawdę nie wspominam miło tego dnia. Dobrze, że Mama była ze mną, bo gdybym się tak rozczulała tam nad sobą, to na pewno bym zwymiotowała, a tak to Mama ciągle zagadywała i szybciej zleciało.

Oomamba
- ja też uważam podobnie jak Jopal, że faktycznie po wypiciu tego przesłodkiego paskudztwa lepiej będzie jak potem skorzystasz z cytryny i jakoś to zneutralizuje ten posmak po glukozie. I tak Ci zazdroszczę, że możesz skorzystać z cytryny, bo mi absolutnie nie pozwolono, ech.
 
reklama
oomamba ja w poprzedniej ciąży pilam bez cytryny i nie do przełkniecia. Teraz laborantka sama mi wciskala sok z cytryny w glukoze i mowila zeby tak cwierc cytryny nie wiecej,bo jak wiecej to jedt dretwe i podraznia gardlo i robi sie nie dobrze. Mi z cytryna weszlo pieknie:tak:
 
Do góry