reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

reklama
ja tez sie tak cieszylam bo jeszcze nie dawno przybylo mi 2 kg od poczatku ciazy.. A od ostatniej wizyty (18tego) juz mam kolejne 2 kg na plusie. Nawet niewiem kiedy co i jak:):) leci teraz waga oj leci...do góry:/
 
ulenka - ja też przytyłam 2,5 kg od ostatniej wizyty. Na przełomie czerwca i lipca też miałam taki skok, że przez 3 tyg. wzrosła waga 2,5 kg.
 
reklama
Paulinas to dobrze ze tym razem wszystko sie udalo, no a nasjwazniejsze ze wynik prawidlowy.

Ja tez wczoraj mialam wizyte, Maksiu wzorcowy idealny wymiarami na 26 tydzien wazy juz sobie 1009 gramm, moj kochany kolosek, doskonale juz odczuwam ten jego ciezar. Gin zxmierzyl mi szyjke, moje oszczedzanie sie i luteina przynosza efekty, pomimo ze maly jest glowka bardzo nisko i napiera na szyjke to ma ona trzy centymetry, jak na mnie to sporo, poprzednia ciaza na tym etapie byla juz z pessarem. Anemii nie mam glukoza ok jedynie niewielkie ilosci bakterii w moczu , dostalam na to furagin i zuravit i na nastepna wizyte mam zrobic posiew moczu. Wyszlam wczoraj uskrzydlona z wizyty. Koljna na poczatku pazdziernika
 
Do góry