reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

reklama
gratulacje udanych wizyt!

Ja juz mam wyniki krwi - morfologia w porzadku, nawet hemoglobina mi sie podniosla i juz w normie mimo ze jakos jeszczze nie zaczelam nad nia pracowac.
A glukoza - na czczo 76, po godzinie 108, a po dwoch 106. wiec dobrze tez:) chociaz dziwi mnie ta mala roznica.
 
My już po wizycie :-)
Maciek jest nadal chłopcem :p i to dużym bo waży już 2016g :-) gin mówi że moje wyniki krwi w normie i nie mam się czym martwić :-) infekcja wyleczona, szyjka długa zamknięta, przepływy, wody, łożysko ok :-) Mały ułożony główkowo.
Gin mówi że będzie duży przy porodzie bo już teraz ma spora wagę. Wspomniał że będziemy próbowali rodzic ok 38tc żebym spokojnie urodziła naturalnie a mały nie był za duży.. Czy to znaczy że jeśli akcja się nie zacznie to będą wtedy wywoływać ? Nie znam się na tym...

A oto moje 2kg szczęścia <3
 

Załączniki

  • 1411678522038.jpg
    1411678522038.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 43
anncka - super, że wyniki i wizyta ok. Z tego co piszesz co gin mówił, to mi wychodzi na to, że będzie chciał wywoływać poród. Też się na tym nie znam.
 
Anncka ale super, jak fajnie widac ze on taki pulchniutki, spory jesr faktycznie, tez sie na tym nie znam ale z tego co powiedzial Ci lekarz to na to wychodzi ze beda chcieli wywolywac.
 
ANNCKA gratulacje! Ładnie sobie uchowałaś synka na 2 kg ;-) Hihi... Kluseczka!

Ja też wczoraj byłam na USG. Słowami doktorka "dzidziuś bardzo ładny"! Chociaż malutka, bo jest mniejsza o ok. tydzień i waży 1600g. Chociaż podglądałam usg starszaczki i w tym czasie ważyła ok1680g. Także jeszcze pewnie nadrobi!
Poza tym wszelkie narządy funkcjonują bardzo dobrze, dziecko ruchliwe, serduszko biło jak dzwon.
Jedyny mało pocieszający fakt, to że paniusia okreciła się głową w górę! Ja chciałabym rodzic SN, ale może nie dziecko ułożone posladkowo.... :(
A oto tez nasza damusia:
 

Załączniki

  • 1411716354088.jpg
    1411716354088.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 42
Anncka, niezła waga malucha. A lekarz pewnie miał na myśli podanie oksytocyny. Są różne metody wywołania porodu - mogą też podać oxy w globulce dopochwowej, która rozmiękcza szyjkę. Możesz też sama próbować - picie naparu z w/w liści malin, drażnienie sutków, seks, orgazm.
Twój synek jak mój wstydzioszek i niech chciał pokazać buzioola.

Slonkoonline, może malutka jeszcze się obróci, jeszcze ma na to chwilkę. I jaka śliczniutka jest.

Wszystkim gratuluję udanych wizyt a tym dopiero wizytującym &&&&&&&&&&
 
reklama
ANNTE podczas USG tez mała zaslaniała buzię, ale lekarz miał niezły refleks ;-) Na to zasłanianie powiedziałam do starszaczki, że siostryczki tak mają genetycznie dziedziczoną wstydliwość. Natomiast lekarz powiedział, że większość dzidziusiów coś majstruje przy buzi i zasłania.
 
Do góry