reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

zanag super:) ja tez mam jakas infekcje, zostaly mi jeszcze 2 globulki do wzięcia, mam nadzieję ze pozblam sie tego, bo ponoc w ciazy trudno:/
 
reklama
Wczoraj miałysmy wizyte. Dziewczynka jest nadal dziewczynką:) I to duzą bo 29 tydzien i wazy 1,5 kg:) Od poczatku przytylam niewiele bo 5 kg ale lekarz powiedzial ze musze ograniczyc rzeczy z wysokim indeksem glikemicznym zeby Niunia tak szybko nie rosla:) Zwlaszcza ze chce rodzic naturalnie i pozniej moze byc problem:) Ale polozona juz jest glowka do dolu takze sie ciesze:)
 
Ana to ciekawe co piszesz, pierwszy raz się spotykam z takim stwierdzeniem lekarza, czy Ty masz może cukrzycę? Mój maluch w 29 tygodniu też ważył 1,5 kg i wymiarami idealnie wpasowany był w 29 tydzień, a ja przytyłam 9 kg.
 
Jejku az wstyd wracac bo dlugo nie bylo mnie.... super ze wszytsko ok z wami...
U nas tez dziewczynka pozostala na szczescie dziewczynka...maz jakos nie wymodlil sisiorka :p
w 28tc i 2 dni mala wazyla 1400g i jest zdrowa....rozpycha sie....
co do infekcji to mnie tez zlapalo niestety :(

ah i zapomnialam dodac ze moj prowadzacy za wszelka cene chce mi wmowic jakakolwiek chorobe zebym tylko szprycowala sie lekami...

najpierw wymyslisl sobie problemy z zelazem przy czym po konsultacji ze znajomym ginekologiem-poloznikiem z Medicoveru wyniki rewelacyjne

Potem ze mam cukrzyce a ja zapomnialam sie i wypilam przed glukoza kawe z cukrem i niby na czczo wyszlo 105 mg po wypiciu 75g po godzinie 180mg a po 2h 93mg. przyznalam mu sie o kawie to on ze ja klamie specjalnie bo mam cukrzyce....to powiedzialam ze sam ma cukrzyce na mozgu i wyszlam i na ostatnie wizyty zapisalam sie do innego lekarza. zrobilam glukoze 1h po posilku i wyszla mi norma
 
Ostatnia edycja:
A to nasza Jessi

jessi.jpg
 

Załączniki

  • jessi.jpg
    jessi.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 49
Kamilka nie mam cukrzycy. Ale nie naleze do najszuplejszych bo zaczynalam z waga 82, teraz 87. Powiedzial mi ze odbiega na ta chwile od normalnych maluchow na ten tydzien o 200-300gram. To juz sama niewiem czy jest sie czym przejmowac Bardziej chodzi oto zeby nie byla za duza skoro chce naturalnie rodzic.
Termin mam na 1 styczen i tak bym chciala urodzic:)
 
ana dobre termin na 1 stycznia i tak chcesz urodzić :-) ja mam na 21 gru a chce urodzić 6 ;-) ale pamiętaj "chcieć to móc"
co do różnic w wadze maluszków w brzuchach pamiętajcie o tym że na tym etapie mogą one się bardzo różnić dla dzieci nawet w tym samym tygodniu ciąży bo niektóre niemowlaki urodzone w 40tyg. waża 2800g a inne 4200g więc ja bym się niczym nie przejmowała
 
reklama
zanag u mnie też położenie pośladkowe, a mówił Ci coś lekarz o ćwiczeniach na obrót dziecka... bo ja wynalazłam na necie i ćwicze ale nie przyznaje się ginkowi jutro mam szybciuchne 20sek. usg to zobaczymy czy to cos daje... to u Ciebie pierwsza ciąża tak? czyli jak się nie obróci to cesarka ja się obawiam że mnie będą namawiać do porodu pośladkowego jak coś...
 
Do góry