reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Marti przykro mi :-( tule mocno i trzymam za was kciuki.. podpisze sie pod tym co dxiewczyny pisaly... poronienie nie wyklucza kolejnej zdrowej donoszonej ciazy.. u mnie w szpitalu tez trzymaja 24godz i jest blokada... zabieg jest wg mnie fizycznie do przezycia..
 
reklama
Marti tulę ogromnie i wierze ze zaniedlugo odezwiesz sie ze Twoj Aniołek do Ciebie wrocil :*


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Marti bardzo mi przykro. Ja po pierwszej ciąży/poronieniu też byłam załamana. Zobaczysz, że za parę miesięcy w brzuszku zagości nowy lokator.

Ja w szpitalu nie spędziłam nawet doby.
 
Marti tak mi przykro

Lili co do usg masz racja ze najdokładniejsze jest do któregos tygodnia .. potem dziecko inaczej rośnie i przybiera na wadze ... oraz trudniej lekarzowi wyłapać wszystko dokładnie , mi z ostatnim usg robili przed samym porodem i pomylili się prawie o kilogram w wadze dziecka , powiedzieli mi ze maluszek tym razem i ok 3 kg ważyć będzie a tu 3950 :)
 
Noo, czyli teraz się nie martwić jak ktoras większą a ktoras mniejsza.

Linka mi z córką mówili, że ponad 4kg a w 43 miała 3550. Ponoć tebledy często się zdarzają oo.


Ogromniaste kciuki za dzis!!
 
Marti, przykro mi :( niedawno tez bylam w takiej sytuacji.. wyszlam do domu tego samego dnia, na wizycie po 2 tyg lekarz powiedzial ze wszystko sie juz zagoilo i ze nie ma co za dlugo zwlekać z nastepna ciąża, takze wierzę, że szybko tutaj wrócisz z 2 kreskami na teście :*
 
reklama
Wiem, piszcie Pw do niej.


No tak Mama czwórki, dobrze że przypomnialas grrr.
Bylam i widziała mnie zastepczyni bo do innego nie chodzę, tylko mój. Pokazała wyniki i umowila na przyszły tydzień.

Lilith Dziewczyny pisza do mnie priw to wpisalam to cos zlego bo nie rozumiem ? Raz prosilam dwa razy bys mnie wpisalam wiec zrobilam to sama....mam odsylac do Ciebie? nie bylo bledu jak edytowalam...
ps poprawione i wpisane są Dziewczyny :)

Gratulacje udanych wizyt :)

marti teraz doczytałam tak strasznie mi przykro :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry