reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
DiabliczkA jutro juz będziecie sie tulić :)


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Diabliczka takie czekanie najgorsze bo jak już wolałabym "z biegu" mieć robiona cc... ale z drugiej strony już wiesz że jutro będziesz tulić maluszka [emoji10]

Jestem w 40 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 05.11
 
Mi dzisiaj masaż szyjki zrobili , zaczęłam 39 tydzien ale ciśnienie mam wysokie. Jak do niedzieli nic sie nie wydarzy to w niedziele wieczorem maja mnie przyjąć na oddział i w poniedziałek wywołają poród oxy


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ewa i jak wrażenia i odczucia po masażu? Dobrze że już konkretnie wiesz co i jak.. uważaj na siebie

Jestem w 40 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 05.11
 
O diabliczka to jutro bedziemy wszystkie trzymać kciuki:)
Ewa wlasnie jak wrazenia? Moze cos ruszy. Mi nie ma kto masazu zrobic jedynie Iza sie oferowala a taki masazysta to wiecie;d

Jestem w 38. tygodniu ciąży <3
 
Masaż bolał ale mniej niz pamiętałam z pierwszej ciąży. Uprzedziła mnie ze mogę krwawić ale nie. Lek powiedziała ze powiększyła mi rozwarcie o 1 cm. Spodziewałam sie większego efektu. Ale nie czuje nic.
Ciśnienie mam skaczące , tak 157/95, potem minimalnie spada i znowu . Czasami budzę sie w nocy i 160/98 ... nigdy nie miałam kłopotów z ciśnieniem , w ogóle wiecie ze pracowałam do końca 8 miesiac i było ok. Teraz tak sie porobiło. Chciałam iść do dentysty ale ponieważ sie panicznie boje gin mi zabroniła wlasnie ze względu na ciśnienie.
Kurcze mam nadzieje ze mi sie cos ruszy ale przeczuwam ze bedzie w pon wywoływany a słyszałam ze taki poród bardziej boli. Będę miała ZZO ale jednak najpierw trzeba swoje odcierpieć .


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Diabliczka... Będę trzymać za Was kciuki... Ja też jutro jadę sie meldować w szpitalu i czekam na cc... Miałam nadzieję że już jutro Wini będzie z nami ale widzę że pewnie będę musiała poczekać do piątku. Jutro 38+4. Dziś Maly mnie strasznie wystraszył bo nie chciał się ruszyć mimo targania brzuchem i dopiero po czekoladzie i jak uciekłam do rodziców to coś się Hrabia poruszył. Ale w domu u siebie aż sie poryczałam...
Dziewczyny podczytuję Was codziennie i nie jedna łza mi spłynęła po policzku gdy czytałam o Waszych porodach i widząc Wasze słodkie Skarby... U mnie to trzecia ciąża i widzę że coraz bardziej wszystko mnie rozczula. Moje córki tez już tak bardzo nie mogą doczekać sie brata...
Trzymajcie się wszystkie cieplutko. Niech Wasze Maleństwa rosną zdrowo :-) a wszystkim oczekującym mamusiom życzę szybkich i bezbolesnych porodów i szybkiego dochodzenia do pełni sił (mamusie po cc puszczam do Was oko bo sama będę jedną z Was)
 
Do góry