reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Karo ja robie sobie irygacje tamtum rosa wiec muszę ma trochę grzebiąc.
Ty masz traumę a ja myśle ze nie dam rady nigdy tam sie dotknąć:no2::szok:
celibat na całe życie :-D
 
Dziewczyny odnosnie kontroli to ja tez miala miec po 6 tygoniach, bylam nawet zapisana ale musialam przelozyl bo dostalam miesiaczki..mialam poczatkowo wizyte umowiina na 21 listopada a teraz na 8 grudnia.
Ja mimo ze po cc tez mam twarda blizne w niektorych miejscach. Juz sie naczytalam o tzw.bliznowcu o_O
 
Hej[emoji6]

Moja szybka relacja.
W piątek przyjęłam się do szpitala. Piątek nic, sobota rodzę a potem jednak nie, niedziela, jeszcze nie. W poniedziałek po obchodzie i badaniu szyjka zgladzona, 3-4cm rozwarcia. Decyzja: oksytocyna. Rano miałam robione ktg ale już wątpliwe było, jednak nikt nic nie mówił że źle. O godz. 8.20 poszłam na porodowke, kroplówka z glukoza na początek ktg na którym nie było już tetna dziecka. Miałam położna anioła. Szybka decyzja i leżałam na sali operacyjnej, potem podano mi znieczulenie ogólne. Obudziłam się koło 10 okazało się że z małym wszystko dobrze 10 pkt i jest najcudowniejszy na świecie. Wszyscy są zakochani.

Jestem w 40 tygodniu ciąży[emoji4]
Czekamy na Ciebie syneczku[emoji173]
 
Naprawdę tej kobiecie mogę zawdzieczac życie mojego synka. Tak szybko znalazłam się sali operacyjnej, że sama do końca nie pamiętam szczegółów.

Olinek jest już z nami[emoji177] 28.11 g. 8.55
 
Ja juz po wizycie ale nie wiem czy zrost sie nie robi bo jak Gin naciskal na brzuch to pytal czy boli powiedzialam ze tak to powiedzial ze to przez blizne. on nie mowil nic o zroscie ostatecznie powiedzial ze jestem drowa ale zebysmy odczekali przynajmniej rok i zaprasza z testem
 
reklama
U mnie miesiac. Juz tydzień temu bylo sucho . a teraz zaczęłam wiecej działać nosze juz te moje 15kg i wogole ciagle w biegu to leciutkie plamienie się pojawia

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Do góry