reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Mnie też straszyli przedwczesnym porodem z powodu szyjki a w czwartek 42 tydzień zaczynam.. :D z tym że ja nawet nie leżałam za dużo, bo mnie trafiało i zawsze się w domu coś do roboty znalazło :p noooo chyba że naprawdę źle się czułam.
 
reklama
No ja od sierpnia niby z 2,5 cm a potem juz tylko 2 cm wrzesień/październik i właściwie udomowiony tryb życia;) a od 36 tygodnia mi gin mówi ze szyjka zgładzona zupełnie. A tak naprawdę juz leci 39 tydzień i dłużej w dwupaku niz z Basia która urodziłam w 39+1... No ale to moze kwestia długo branej luteiny i oszczędzania sie, ja sobie do serca wzięłam rady gina by nie rodzic przed 36 tygodniem minimum i naprawdę żadnych prac domowych, długich spacerów, rajdów po galeriach. Jedynie trochę w kuchni obiady, jakies pranie/wyjęcie zmywarki, odebranie starszej ze szkoły ale tylko autem. Często sie mówi ze te podtrzymywane potem przenoszone.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Troche mnie tu nie było... Ale jeden wątek nadrobiony w całości. Uffff...
Netta, diabliczka, milagros ogromne gratulacje!!! Zdrówka dla maluchów!

Idę poczytać teraz główny wątek, bo jestem ciekawa czy ktos jeszcze sie juz rozpakował.
 
Hej[emoji4]

Ja po wizycie. Maluch rośnie. Dziś już około 4100. No wiadomo że zawsze jest ta granicą błędu ale o tak mam stracha. Sama pani dr twierdzi że ja dobrze zbudowana to powinnam sobie poradzić. Gorzej bo wróciłam do domu a na wkladce brązowy śluz. Trochę mnie to zmartwilo i nie wiem co zrobić. Czy to może wynikać z tego że lekarka dość intensywnie pogmerala przy badaniu?.Aż mnie to zabolalo...

A szyjka skróciła się do 1,5 CM i ma 2 cm rozwarcia.

Jestem w 38 tygodniu ciąży[emoji4]
Czekamy na Ciebie syneczku[emoji173]
 
Cześć Dziewczyny :)
Ja już wystraszona, po badaniach.
Wg usg mały niedźwiadek ma 4400 o_O i zaczynam się bać porodu..
Jeśli samo nie ruszy to w piątek za tydzień mam przyjść na badania w szpitalu i będą wywoływać prawdopodobnie ( to będzie 42+1)
Dziecię zdrowe, ruchliwe, wód plodowych jeszcze dużo. szyjki brak już dawno, rozwarcie na 2cm, ale na ktg skurcze minimalne.
 
Pterusinska niezla waga. Lekarz nie mowil nic czy dasz rade takiemu ciezarkowi?[emoji6] swoją drogą to bardzo dlugo każą tam u Was czekac na wywołanie.

Jestem w trakcie 39 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji274][emoji254]
 
Pytałam czy nie lepiej już wywoływać, bo dziecko duże i gotowe do wyjścia. to Patrzyli na mnie jak na wariatke..
Tutaj mają bzika na punkcie porodów naturalnych i wywołują też w ostateczności..
A jak nie dam rady naturalnie to dopiero wtedy cc. A to pierwsza ciąża i szczerze mówiąc mam obawy co do porodu małej przy tej wadze..
 
Pterusinska, mój mały też duży, ale mi lekarz powiedział że ja raczej mam predyspozycje żeby większego maluszka urodzić naturalnie. O wywolaniu też nic nie mówiła. Kazała tylko podrażniac brodawki żeby był naturalny wyrzut oksytocyny.

Jestem w 38 tygodniu ciąży[emoji4]
Czekamy na Ciebie syneczku[emoji173]
 
Spróbujemy naturalnie, zobaczymy co z tego wyjdzie. mam nadzieję że może w weekend się coś ruszy, w końcu już czas :p

Karola ja od 3 tygodni chodzę, Sprzątam, myje podłogi i okna, przytulanki też nie pomagają. wczoraj poszliśmy na dluuuuugi spacer, ale tylko dwa skurcze później były ;D
A rozstępów jak prawie nie miałam to po 40tc popękalam jak zebra na brzuchu :/
 
reklama
Kurcze, to jest przerąbane. Jedne się starają wszystkimi możliwymi sposobami a drugie hop siup i rodzą.

A mnie chyba czop wylazł a przynajmniej większy kawał. Sorry za dokładność ale taki konkretny glut wyszedł.

Jestem w 38 tygodniu ciąży[emoji4]
Czekamy na Ciebie syneczku[emoji173]
 
Do góry