reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Oli.B

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2009
Postów
2 198
Kochane zakładam wątek naszych wizyt. Co raz więcej z nas zbliża się do terminu pierwszych wizyt, bądź bardzo ważnych drugich... :-)

Zapraszam do dzielenia się swoimi odczuciami, badaniami, itd.
 
reklama
Moje uczucia przed jutrzejszym usg moge określić wyłącznie słowem PANIKA...Ale to wszystko przez tę datę jutrzejszą...Dokładnie pierwsza rocznica mojego poronienia, boję się, że to zły omen :-( I jakos nie umiem myśleć pozytywnie. Czas strasznie wolno dzis płynie....
 
pierwsze zdjęcie naszej wspaniałej fasolki :)
 

Załączniki

  • fasolka.jpg
    fasolka.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 241
Cześc dziewczyny, ja też już jestem po pierwszej wizycie. Miałam ją tydzień temu i widac było tylko pęcherzyk i ciałko żółte. kolejne USG mam w czwartek i mam nadzieje że pojawi się zarodek :) troche się stresuję bo raz juz poroniłam. Oby tym razem było wszystko dobrze :)

 
Agula piękna fasolka:) ja wstawię w czwartek juz z 2 usg mam nadzieję ....
Karollka zapraszamy na forum na pogaduchy;-) Gratki!!;-)
 
ja po drugim usg i stwierdzeniu przez lekarza ze wszystko jest w porządku to normalnie zapomniałam o wszystkim.
Lekarz mnie sie pyta czy jakies leki biore, a ja że nie.
Biorąc juz luteine, kwas foliowy, witaminy i tabletki na tarczyce,
obudził mnie faktem że sam pamiętał że biore i wyskoczył do mnie z tekstem : "skupiamy sie..."
Myślałam że padne ze śmiechu:-)
 
Kasica piękne zdjecie :):) jejku normalnie napatrzeć sie nie moge !!!!
Agula również super zdjecie !!!!

Jejku jak ja bym chciala juz wiedzieć tak jak i wy ze wszsytko oki !!!! Gratuluje :*

Odezwe sie wieczorkim bo totalny brak czasu dzis :/
 
reklama
Do góry