reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
o kurde, serio? hm... w takim razie muszę poszukać w internecie, bo nie wiem juz sama czy ja to gdzies przeczytałam czy od lekarza wiem...?
Ale to nie teraz, bo jade znów na ktg. Od rana tępy ból w dole brzucha, a od 3 godzin nieregularne skurcze. Nie wiem czy to "to" czy tylko przepowiadające...ale lepiej sprawdzic.
 
z tą no-spą to jest różnie chyba jeśli chodzi o lekarzy. Moja gin mi kazała brać, a jak mi się akurat kończyła (forte) i byłam na usg u innego gina i poprosiłam o receptę to usłyszałam, że on za no-spą nie jest i mi nie da recepty :|:|
Potem go spotkałam na IP i jakiejś lasce też mówił, że do no-spy jest sceptycznie nastawiony.

Co nie zmienia faktu, że większość ją bierze. Ja też do nich należałam.
 
Patisa-całą ciążę zażerałam wręcz Nospę Fortę 3x1 gdyby nie ona i magnez oraz luteina pewnie bym nie donosiła tej ciąży i wtaki sposób doczekałam się upragnionego 2 dzieciaczka silnego,zdrowego i dużego synusia :-).W pierwszej ciąży z Wiką też brałam jakoś od połowy ciąży .Wika dziś ma skończone 11 lat i jest zdrową małą kobitą:tak:.
Wiadomo bierze się leki tylko wtedy gdy trzeba a nie jak dropsiki ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patisa-całą ciążę zażerałam wręcz Nospę Fortę 3x1 gdyby nie ona i magnez oraz luteina pewnie bym nie donosiła tej ciąży i wtaki sposób doczekałam się upragnionego 2 dzieciaczka silnego,zdrowego i dużego synusia :-).W pierwszej ciąży z Wiką też brałam jakoś od połowy ciąży .Wika dziś ma skończone 11 lat i jest zdrową małą kobitą:tak:.
Wiadomo bierze się leki tylko wtedy gdy trzeba a nie jak dropsiki ;-)

Dokładinie ja też brałam leki, takie same jak Lana i dzięki nim donosiłam ciążę. A moją córcia jest śliczną i zdrową dziewczynką.
 
Do góry