reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

No kochane po wizycie OK serduszko było widać jak bije szybciutka ale nie słychać, rączki, nóżki, główkę i tułów też widzieliśmy, Mąż nie umiał sie napatrzeć tak się cieszy :-), następna wizyta 4 stycznia, mam na macicy albo małego krwiaka albo slad po drugim jaju które sie wchłonęło nie zagarża to ciąży i mam sie nie przejmowac będzie monitorować na bieżąco:-), mam założona kartę ciąży i jak to babeczka stwierdziła bez tego mam sie nigdzie nie ruszać. Fasolka ma 13 mm i dokładnie tyle ile na suwaczku wiek ciąży. Termin jak pisałam 1 sierpnia;-)\
a teraz przedstawiam naszego dzidziusia:* Obraz 006.jpg
 
reklama
saga- super wiadomoci gratuluje :)

JA dzis nie wytrzymalam i zadzwonilam do szpitala zapytac czy moj lekarz wyslal do nich to skierowanie na usg- oczywiscie okazalo sie ze on nic nie zrobil!!!!!!!! jak zwykle!!! sluzba zdrowia tu doprowadza mnie do szalenstwa !!
no ale dostalam termin na 7.01 na pierwsze usg takze zaczynam odliczac dni........
 
sagaa - piękne zdjęcie :) dobrze ze sie wstrzymałm z usg bo w 7 tygodniu juz pieknie dzidzie widać. Mam nadzieje ze 31.12 i my dostaniemy takie fotki :) Nie moge sie doczekac :)

kamilaedi-dobrze ze masz juz termin usg...jest na co czekać :)
 
Kamila dobranoc i tak dobzre ze zadzwonilas!!!
Devi jasne ze bedzie widac Twoj mąż i ja bedziemy mieli fajny prezent na urodziny:)
 
sagaa bardzo miło poznać Twojego dzidziusia, jakiż już jest duży! gratuluję kochana udanej wizyty! wspaniale czytać takie wpisy a jeszcze lepiej oglądać zdjęcia ślicznych kruszynek. moja wizyta w poniedziałek, nie wiem jeszcze jak tam dotrę, mam trochę stresa ale już nie mogę się doczekać!
 
saga gratulacje ogromne, cudny ten Twój maluszek :) To niesamowite, że w 8 tygodniu już tyle widać. Juz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty :)
kamila dobrze, że zadzwoniłaś i ich pogoniłaś. Do 7.01 czas szybko zleci tym bardziej, że swieta i sylwester po drodze - dużo się będzie działo :-)
 
Dziewczyny, ma prośbę, napiszcie mi jakiej wielkości są Wasz pęcherzyki? Zwłaszcza Tonya i kamilaedi, bo macie też chyba termin na 11.08. Dziękuję.
 
reklama
Do góry