reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Witajcie!
Dzis straciłam nadzieję,na terminowy poród :-D
Rozwarcie ledwo drgnęło od zeszłego poniedziałku-1,5 cm.
Maluszek ma się dobrze,wody w normie.Doktorek nie przewiduje rychłego porodu.
Ja sprzątam,piorę,wieszam i nic-tak więc sama nie przyspieszę i czekam na "dobrą" wolę Dzieciaszka.

To coś jak mi, Bishopce, beti, agulaluli:-D Ja przestaję się tym przejmować, bo to nic nie daje:-D
 
reklama
dokładnie tak . mojej małej nic nie ruszy sprzątanie , chodzenie po schodach zupełnie nic nawet bunga bunga :-D , zobaczymy jutro w szpitalu co powiedzą bo mam wizytę.
trzymajcie kciuki żeby coś się ruszyło :tak: bo jak nie to ja nie wiem co ja zrobię :-(
 
A dobra powtórze sie i tutaj :-D
Maly wazy 3900 +/- 580 g :szok: mala róznica :-D Oznak porodu nie widac i te wszystkie przyspieszacze sa o kant dupy rozbic :-D Gin powiedzial, ze działa stymulacja brodawek, po 5 min. kazda i sex ale trzeba pol godziny po nim lezec, by nasienie po masazu szyjki dobrze w nią wsiąkło. Chodzenie po schodach, krecenie biodrami itp. dziala tylko i wylacznie na powiekszenie rozwarcie, jesli sa juz bóle. Jesli ich nie ma, to mozna sobie chodzic i chodzic :-D
Swoje miejsce porodowe jestem zmuszona oddac, chyba dla ..... Muchy :-D
 
Dziewczyny, ja juz to olewam. Przestaje sie stresowac terminem, bo to bez sensu i tylko wkurzona chodze. Siedze na dupie i czekam.
 
ja mialam dzs wizyte

wchodze - dzien dobry
lekarz popatrzyl na karte, sprawdzil date porodu , do kiedy jest zwolnienie i zaczal myslec do kiedy nastepne, powiedzialam mu o moje sytuacji z umowa, macierzynskim
to powiedizal ze pisze zwolnienie do 25.08 ( taka mam niby date porodu), jesli do tego czasu nie urodze widzimy sie 25.08 na wizycie i od 26.08 wypisuje mi macierzynski
potem kazal odslonic brzuszek, posluchalismy serduszka - wszystko oki
wpisal cos tam jeszcze w kompa i widze ze cche sie zegnac
pytam czy jego zdaniem moge wczesniej urodzic- on nie bawi sie w gdybanie, a zabadac nawet nie chcial ( ja sobie odpuscilam - bo ostatnio juz na nim wymusilam badanie)
pytam o skierowanie jakies np na czystosc pochwy- to nie jest konieczne

nawet nie zapytal mnie jak sie czuje - odpuscilam sobie i pozegnalam!
 
no dokladnie MASAKRA
dlatego rozwazam prywatna wizyte w przyszlym tyg jesli do pon nie urodze
ale musze znalezc tansza opcja niz tam gdzie bylam na poczatku ciazy- teraz wizyta z usg kosztuje tam 180zł... a tyle to nie bardzo teraz mam
 
reklama
Do góry