reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

A ja po wizycie to nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać :baffled: wszystko ok ciśnienie miałam dość wysokie. jak już parę z was wie moja kluseczka na usg wyszła na sporą kruszynkę, kurcze taka klucha ponad 4700g i 56 cm :szok: z jednej strony ciesze się że to taka moja kluseczka duża ale z drugiej poje się porodu tym bardziej że tutaj najpierw dadzą mi spróbować urodzić naturalnie a jak nie dam rady to cc (człowiek się namęczy a i tak cc będzie) . ale pocieszyła mnie moja mama która powiedziała że ona pierwsze dziecko (syna) urodziła z wagą 4800g i 3 tygodnie po terminie.
aaa powiedziałam o tym że obudziłam się w nocy parę razy mokra ale ona stwierdziła że to nie wody mi wyciekają. nie wiem jakie mam rozwarcie i jak długa jest szyjka , ponieważ mi tego nie powiedziała , napisać napisała w teczce ale nie da się tego rozczytać :no: jutro znowu mam wizytę już u siebie w mieście. ah zobaczymy czy dam rade wcześniej urodzić czy będę czekać do 21.08 chciała bym żeby to wszystko samo z siebie ruszyło.
 
reklama
Beti - biedaczko! jejku jakie duże dzieciątko masz w sobie! ja moje 3,5 kg ledwo co urodziłam,ale porody są różne i predyspozycje kobiet też. Pomyśl,że to już końcówka i ,że zaraz będzie Agatka w twoich rękach. Widocznie lubi ciepełko i woli jeszcze zostać w brzuchu Mamusi!
 
ja jutro też idę na wizytę...ale nie sądzę ze powie mi coś optymistycznego;/
brzuchol twardy jak kamien kilka razy na gdzine sie robi i odczuwam wtedy ból w okolicy krocza ale czy coś tam postępuje... nie wiem .... jutro się zobaczy :)
 
jestem juz po wizycie, rozwarcie na 2 cm, szyjka krótka, w miare miękka, głowka wysoko, mały wazy 3300 :)
gin mówi ze jest bardzo dobrze, ale oczywiscie nie wiadomo czy cos ruszy i kiedy, w kazdym razie szanse sa, bo rozwarcie postepuje :) trza czekac :sorry2:
 
hej
a my dzisiaj termin , a nic , a nic sie nie dzieje. jutro do szpitala, jak bedzie ok i dalej nic, to do domku i w poniedzialek ma zrobic wszystko, zebym urodzila... im więcej czekania, tym coraz wiecej obaw :/
 
Hej.
A ja termin mam dzisiaj i w koncu zaliczylam pierwsze dowcipne badanie (sluzba zdrowia w UK :wściekła/y: ) rozwarcie na opuszek palca, szyjka nie twarda ale tez nie miekka, dluga na 2-4cm. Porozciagala, porozciagala i mam nadzieje, ze cos sie ruszy, jak nie to za tydzien powtorka. Polozna zalecila ostre curry, seksik i skakanie na pileczce :-)

EDIT. A no i mam troszke bialka w moczu, ale mowila ze nie mam sie martwic
 
Ostatnia edycja:
Wiara - polecam sexik i skakanie na piłce!!!!(seksik wywołał mi skurcze,a piłka spowodowała rozwarcie) będzie dobrze!!
Assia - nie denerwuj się... będzie wszystko dobrze...pomyśl,że to już ostatnia prosta!
 
reklama
to jestem po wizycie

pan doktor posluchal serduszka, pomacal brzuch - bolalo...
"dzidzia ma sie dobrze, narazie nie zanosi sie na porod", ta galka do usg zerknal czy glowka odpowiednio ustawiona- tak jest na dole
dostalam od jutra macierzynski( tak sie umowilismy ze wzgledu na moja umowe) i jesli nie urodze do tyg to za tydz mam do niego przyjsc....

i d***a... a na moje bole co dzis mialam nic nie powiedzial... wg niego jeszcze nie teraz....
 
Do góry