reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
szuszu 3 mam kciuki :*
Marzenixx porazka jakas wez zmien jak najszybciej lekarza!!!! jestesmy z oba i maluszkiem;-)
mnie powiedziala gin ze jakby sie odwrocil na usg bardziej to bylo by widac dlatego powiedziala ze nie na 100% bedzie chlopiec ..
 
ja mam usg 8 lutego myslicie ze w 13 tyg. bedzie widac plec?? czy jeszcze za wczesnie??

ja zapytalam dzis gina kiedy moglabym zobaczyc plec( jak oczywiscie dziecko sie odpowiednio ulozy) powiedzial ze na tym jego sprzecie to tak w 22 tyg, troszke pozno...

co do tych badan genetycznych, czytam i czytam i... ja wg usg zaczelam 11 tydz nastepna wizyte mam 01.03 kurcze to juz bedzie 15 tydz lekarz nic mi teraz nie mowil, a moze powinnam z nim wczeniej jeszcze o tym porozmawiac?
 
Szuszu, będzie ok.
Marzenix, faktyczny burak a nie ginekolog. Zmien go, szkoda sobie nerwy szarpać na kolejnych wizytach. I olać go. Możesz mu też zawsze wsytawić opinię w innternecie na odpowiedniej stronce.

No i wielce się cieszę, że udane wizyty.

a85 myślę, że nie martw się na zapas. Jak dziewczyny piszą, jest w normie, a że górna granica to być może tak jak natt pisała - sprzęt, lekarz itp. Będzie git!
 
szuszu kciuki zaciśnięte! jest wszystko ok!
Marzenix podpisuję się pod tym co napisały dziewczyny!

My w poniedziałek byliśmy na wizycie, wszystko ok :-) wstępnie pani doktor zmierzyła nam przezierność karkową, bo maluszek ładnie się ułozył, a wielkościowo już na 11tyg i 4 dni był i z tym ok. 10 lutego kolejna wizyta i wtedy już usg genetyczne
 
szuszu razem jutro idziemy więc szczególnie mam Cię w myślach :-)
Jestem dobrej myśli i mam w sobie dużo spokoju, będzie git, zobaczysz :-)
 
Tak z ciekawości.. wszystkie robicie usg genetyczne? Mi pani doktor ostatnio wspomniała, że mogę zrobić u nich to usg i sama nie wiem.. Chyba jednak zdecyduje się go nie robić, ale widzę z tego co czytam to takie badanie to teraz standard.. Jestem w 10 tyg, tak dla wiadomości.. bo jeszcze suwaczków nie rozpracowałam..
 
genetyczne badania robią bezpłatnie kobietom które przekroczyły 35 lat bo wtedy występuje większe zagrożenie urodzenia dziecka z wadą -wadami
ja sie załapałam mam badania 11-02 akurat w moje urodziny więc jeszcze bardziej mam stresa

ostatnio na 20 kobiet -jedna wyszła z płaczem bo dziecko miało zespół downa :-(
 
reklama
Naprawdę niesamowite wrażenie robi Twój maluszek.. Gratulacje :) Hm.. ja cały czas się zastanawiam, chociaż na razie jestem raczej na nie. Nie wiem.. może po prostu wole nie wiedzieć. Choroby genetycznej i tak nie leczy się, a w zasadzie wady budowy to można wykryć już w późniejszym czasie na usg. :) Sama już nie wiem..
 
Do góry