reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Dopisuje moje dzisiejsze USG 3D wykazało bicie serduszka!!!! bije mocno i jak na dzień dzisiejszy jest wszystko ok .
 
Pierwsza wizyta w 6t2dc - serduszko bije, maleństwo ma 3,5 mm :happy::happy:
a oto i moja kropeczka:-D
Zobacz załącznik 447079

serdeczne gratulacje!!!! zazdroszę ;D

Dopisuje moje dzisiejsze USG 3D wykazało bicie serduszka!!!! bije mocno i jak na dzień dzisiejszy jest wszystko ok .

oooo i kolejna, która słyszała serduszko ;D

W takim razie liczę, że na jutrzejszej wizycie również usłysze;D Zapłodnienie na pewno było 24 lutego - :-D
Wiem to na pewno bo dzień później wyjechałam z dziewczynami z BB - sierpniowymi mamami do Krakowa hehehhe
 
ja jestem już po wizycie i też zobaczyłam moją małą kropeczkę :-) jeszcze jest wcześnie i właściwie nic więcej się konkretnego nie dowiedziałam, ale gin powiedziała mi, że jak na ten czas to jest wszystko wporządku i nic nie odbiega od normy :-) wyniki badań też wyszły dobrze, wiec bardzo się cieszę :-D jutro wkleję zdjęcie mojej kropeczki, bo teraz już się kładę - praca jutro wzywa, miłej nocy życzę wszystkim! :-)
 
ja jestem już po wizycie i też zobaczyłam moją małą kropeczkę :-) jeszcze jest wcześnie i właściwie nic więcej się konkretnego nie dowiedziałam, ale gin powiedziała mi, że jak na ten czas to jest wszystko wporządku i nic nie odbiega od normy :-) wyniki badań też wyszły dobrze, wiec bardzo się cieszę :-D jutro wkleję zdjęcie mojej kropeczki, bo teraz już się kładę - praca jutro wzywa, miłej nocy życzę wszystkim! :-)

NO TO GRATULACJE - CZEKAMY NA ZDJĘCIA -kurczę to u mnie pewnie za wcześnie również na cokolwiek więcej oprócz kropka buuuu
 
reklama
ja tez zobaczyłam już serduszko. aż trochę byłam zdziwiona, bo w pierwszej ciąży udało się to dopiero w 9 tc.
 
Do góry