reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Dziewczyny gratuluje serduszek! Całe szczęście macie to juz za sobą.... Przede mna jeszcze 5 dni oczekiwania:baffled:
 
reklama
006.JPG To moje dwa maleństwa, proszę zostańcie u mamusi w brzuszku do listopada!!!!
 
A oto moje zdjecie USG- 5t6d. Pecherzyk -3,92mm a dzidzia 2mm:) Cos mi ten pecherzyk jakis maly ale ona dziwnie go wyliczyla bo na szerokosc a nie dlugosc, zreszta nie wiem... Oby tak dalej
 

Załączniki

  • skanowanie0003.jpg
    skanowanie0003.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 371
zapomniałam, jeszcze napisać, ze ze względu na wiek (>32) dostałam skierowanie do poradni badan prenatalnych.
 
Zobacz załącznik 447736 To moje dwa maleństwa, proszę zostańcie u mamusi w brzuszku do listopada!!!!

łoooo jejciu ale cudnie to wygląda:-D:-D niesamowite...boisz się troche jak to będzie z podwójnym szczęściem? :-)

A oto moje zdjecie USG- 5t6d. Pecherzyk -3,92mm a dzidzia 2mm:) Cos mi ten pecherzyk jakis maly ale ona dziwnie go wyliczyla bo na szerokosc a nie dlugosc, zreszta nie wiem... Oby tak dalej

super!!! gratualcje

a ja dziewczyny byłam u gienka - i u mnie samo jajeczko - zarodka jeszcze nie widać:-(
Trochę się zmartwiłam bo lekarz powiedział, że uwzględniając mój ostatni okres tj. 7 lutego powinno być większe... choć ja jestem prawie pewna, że zapłodnienie było 24 lutego - ona jak to usłyszała powiedziała, że w takim razie wszystko ok...ale jednak trochę się martwię i teraz mam poczekać 2 tygodnie - chyba zwariuję do tego czasu:-(
jak to u Was? kiedy miałyście miesiączkę? ehhhh cykle mam długie coś koło 30-33...
 
Ehtele- u mnie właśnie to samo są 2 pęcherzyki wielkości już na 6 tydzień-co jest niemożliwe, ale w środku gin ledwo, ledwo coś tam dostrzegł, ale powiedział, że nie mam się tym martwić!!!!za 10 dni mam wizytę i mam nadzieję, że usłyszę serduszka i wtedy odetchnę.....
 
Ehtele- u mnie właśnie to samo są 2 pęcherzyki wielkości już na 6 tydzień-co jest niemożliwe, ale w środku gin ledwo, ledwo coś tam dostrzegł, ale powiedział, że nie mam się tym martwić!!!!za 10 dni mam wizytę i mam nadzieję, że usłyszę serduszka i wtedy odetchnę.....

no to kochana musimy być cierpliwe;D
zastanawiałam się czy robić betę ale w sumię chyba niepotrzebne - jakoś dotrwam:tak:
będzie dobrze
 
reklama
cudowne zdjecia fasolinek
Gratuluje mamie blizniakow, pienkie!!!

Ja jutro dzwonie do lekarza by umowic sie na pierwsza wizyte, mam nadzieje ze nie bede musiala dlugo czekac :))
 
Do góry