reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Siemanko:) Byłam dziś na wizycie. Wszystko super, dzidzia zdrowa ,waży 2100 g.Następna wizyta 30.10 i wtedy pobierze wymaz...

w57v3e3kd7gp8p0h.png
 
Jestem po wizycie u gin. Szyjka skrócona, miękka, przepuszcza luźno palec. O donoszeniu do terminu nie ma co marzyć, ale w sumie się nie gniewam:p Powiedziała, że fajnie by było jakbym do przyszłego tygodnia wytrzymała, póki co mam w piątek kolejne ktg, a w poniedziałek wizytę u gin
 
ja coś czuję, że też nie mam co marzyć o donoszeniu do terminu :O dziś w nocy jakieś bóle miałam, jakby miesiączka tylko gorzej trochę, a dopiero w czwartek wizyta..póki co nospa idzie w ruch, ale czy do czwartku dotrwam...?hmmm...to nie wiem, jeśli zacznie się powtarzać ten ból to nie wiem co zrobię, chyba pojadę do szpitala :O
 
Po dzisiejszym USG lekarz stwierdził że mały moze miec hipotrofie. Zaczynam się bać bo mówi się, że jak różnica wynosi 3 tyg <termin z miesiączki a termin z usg> to napewno to ma. My jesteśmy na granicy 2 i 3 dni. Czy któraś z już będących mam miała z tym do czynienia??
 
No to mnie troszkę pocieszyłaś. Wg wszystkich USG było ok aż tu nagle taka wiadomość. Na wszelki wypadek powtórze badanie bo ten lekarz to zawsze musi mnie zdołować a potem ide do innego i wszystko jest dobrze. Chciałabym już urodzić i nie stresować siebie i malucha bo to chyba gorzej na niego działa jak tam siedzi niż jakby miał już wyjść ehhhh
 
gragorajka jezu a co to ta hipotrofia? masakra ;/ ja miałam na początku ciąży róznicę tygodnia wg om na usg wychodziło, że ciąża tydzień młodsza, ale w drugim trymestrze się wyrównało a teraz to nie wiem jak jest...
julitte mam nadzieję, że to przepowiadające ;) było ich kilka a potem przeszło i zostało tylko takie napięcie w podbrzuszu, a te przepowiadające to na ile czasu przed porodem powinny wystepować?
 
reklama
Jak dobrze przewertowałam neta to hipotrofia to niska waga i miara dziecka jak na dany tydzień ciąży. Niby nic strasznego ale czasem lepiej wczesniej rozwiązac ciąze. W sobotę mam KTG to podpytam w szpitalu czy mogą mi zrobić takie kontrolne USG i zobaczymy czy się potwierdzi. Czytałam też ze u niektórych różnica dochodzi do 6 tyg więc nie ma jeszcze tragedii. Narazie tłumaczę sobie że to błąd maszyny :tak:
 
Do góry