reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Gratuluję wizyt i serduszek :)
Ja byłam wczoraj na wizycie, już drugiej, bo na pierwszej nie było nic widać jeszcze.
Karty ciąży jeszcze nie mam założonej, ale mam zdjęcie USG i może będą dwa bąbelki:-D

Zobacz załącznik 506673
Gratulacje udanej wizyty :) A kiedy będzie wiadomo czy 1 czy 2 bable?

jestem juz po wizycie i jestem załamana ide do szpitala bo zarodek zle sie rozwija bo juz powino słyszeć serduszko a tu cisza i zarodek jest za mały jak na ten tydzien ciązy
Kochana daj dzidziusiowi jeszcze czas! Mogłaś mieć pozniej owu, lub pozniej zagniezdzenie. Ja bym jeszcze z tydzien poczekała. A z USG który to tydz i dzień wychodzi?
Jestem po wizycie, jest 1cm jajko z ciałkiem żółtym, wszystko w normie.
Właściwie to tyle.
Następne badanie za 3 tyg.
L4 nie dostałam, dopóki nie założy mi karty ciąży.

Apropos witamin, gin po prostu powiedział, żeby przyjmować coś z kwasem foliowym, nie podawał nazwy, tylko że jest tego na rynku dużo o tym samym prawie składzie i farmaceuta coś da.

Dla mnie osobiście byłoby dziwne, jakby gin coś polecał, bo znaczyłoby to raczej, że ma z kimś umowe.

Mój chwilowy pierwszy gin, z pierwszej ciąży, polecał Prenatal, ale co w tym dziwnego, jak całe biurko i poczekalnie miał w ulotkach tego preparatu.
Gratuluje udanej wizyty. Mi gin kazał brać witaminy juz od teraz. Sam dał probke na 2 tyg po czym kazał kupic jakie chce.
Osobiście pierwsze badania (mocz morfo itp) mam zlecone dopiero na wizyte w 11t5d więc jezeli do tej pory mialabym za mało witamin to o tym bym nie wiedziała więc wole brac. Nie zaszkodza a mogą pomoc. Ot moje zadanie :)
 
reklama
ja biorę teraz Prenatal, bo po Falvit się źle czułam.
Nie widzę nic złego w dodatkowych witaminach, zwłaszcza że ciąża dużo ich "wyciaga".
W ciąży poprzedniej zauważyłam, że wyciągało mi magnez i potas, pomimo suplementowania dodatkowego (latały mi powieki :-D). Teraz też mi zaczynają latać, więc biorę Aspargin.
 
No ja jestem juz po wszystkich badaniach w szpitalu i były ok nawet juz tętno jest wiec super jutro znów ide do gin bo l4 i wkącu mi założy książeczkę ciążową bo pulsik jest i bedę sobie ładnie odpoczywać aby znów tam nie trafić tzn do szpitala
 
reklama
Do góry