reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Julisia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Maj 2009
Postów
2 655
Dziewczyny pomyślałam, że taki wątek przyda się i będzie pomocny, bo każda wpisze kiedy ma kolejną wizytę, a każda będzie mogła zajrzeć i nie zapomni, by trzymać kciuki, a później będziemy się dzielić wiadomościami i chwalić fasolkami :-)
 
reklama
ja wizytę mam już jutro ale dopiero o 22 :sorry: to że jestem w ciąży to lekarz potwierdził mi już 2 tygodnie temu ale nie był w stanie określić czasu ciąży, ale mam nadzieję że teraz już się wszystko wyjaśni i zobaczę już serduszko :tak:

Trzymajcie za nas kciuki
 
Julisia świetny wątek! :tak: Mam taki pomysł: może niech każda z nas napisze 1 posta i go edytuje wraz z kolejnymi badaniami i wynikami? Byłoby bardziej przejrzyście. A to co "na bieżąco" i tak pewnie pisałybyśmy w wątku pogaduszkowym. Co Wy na to? :-D
 
Julisia, wątek super !!! &&& za jutrzejszą wizytę !!!
Lucky ... a ten 1 post, to chyba nie najlepszy pomysł ...

Na razie jest nas mało, ale jak będzie więcej, to i tak zrobi się tych pojedynczych postów kilkanaście stron ... nie będziemy ich przecież codziennie przeglądać od początku, żęby się dowiedzieć co u której słychać ... bo a nuż ktoś gdzieś coś zaktualizował ...
ja jestem za pisaniem na bieżąco ... wtedy 'najnowsze' wydarzenia będą zawsze na ostatniej stronie i się nie pogubimy :tak:

a co do wizyt ... ja się zamierzam wybrać po skończonym 8 tyg, czyli ok. 25 października :tak: oczywiście jeżeli poniedziałkowa beta ładnie wyjdzie i nie będę mieć żadnych wątpliwości ...
 
No jak uważasz... pomyślałam że to może bardziej funkcjonować na zasadzie: ciekawe co słychać u ... ? Wtedy wszystko by było czarno na białym. Ale to była tylko luźna propozycja :)
 
Co do badań... to w piątek robiłam BhCG i wyszło 391 a w poniedziałek już około 1620. Słyszałam, że to ma się podwoić a nie poczworzyć :p Kto wie o co kaman? :) W poniedziałek idę do gina i sie wyjaśni, ale i tak ciekawość nie daje mi żyć :p







 
reklama
Fajnie, że zrobiłyście ten wątek! Niedługo zacznie się u nas sezon pierwszych usg z widocznymi serduszkami, więc będzie można wklejać fotki, porównywać i podzielić się doświadczeniami. :)
Moje usg już we wtorek. Lekarz powiedział, że tak naprawdę jak zobaczy serduszko, to będzie mógł się ucieszyć. I ja też. Czekamy zatem i siedzimy jak na szpilach. A jak u Was? Kiedy idziecie podglądać serduszka?
LuckyClover - mamy niemalże identyczny wiek ciąży! :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry