reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
Wow, Dagamit gratuluję!! Piekny widok :) ja już się nie mogę doczekać swojej wizyty, a to dopiero 25 X... oszaleję do tego czasu :) jedyne co robię to bHCG, z wtorku wynosi 11076, a równo tydzień temu było 678 więc chyba wszystko ok :)
 
Dagamit cudowny widok.:tak:
Ja też właśnie wracam z pierwszej wizyty. Widać zarodek, serduszka jeszcze nie.
Mam przyjść za 3 tygodnie. Jestem strasznie szczęśliwa.:-)
Alatoha a jak Twoja wizyta?
 
Dagamit - śliczna dzidzia :)
Ja byłam dzisiaj na wizycie u lekarza i jestem zdegustowana. Odebrałam wyniki badań, które zostały wpisane do książeczki ciąży, zostałam zważona, zmierzone ciśnienie, mam dalej lerzeć i brać leki no i do zobaczenia za 3 tygodnie. Żadnego skierowania na USG (byłam w ubiegłym tygodniu w szpitalu z powodu uporczywego bólu brzucha i wtedy dr zrobiła mi USG na którym wyszedł pęcherzyk z zarodkiem). Na szczęście na 22.10 mam wizytę u innego lekarza, więc jeśli on się zdecyduje poprowadzić ciążę, to się nie będę zastanawiać.
Dzisiaj się przeforsowałam i znowu boli mnie brzuch i jest plamienie :( Niestety musiałam jechać do synka szkoły na rozmowę z wychowawczynią, ale jutro zamierzam leżeć i nic nie robić. Mam nadzieję, że wszystko się szybko wyciszy, bo inaczej mnie stres zje.
 
Dzięki dziewczyny! Czekamy na kolejne foteczki! Pewnie teraz szybko będzie ich przybywać.

Dzisiaj się przeforsowałam i znowu boli mnie brzuch i jest plamienie :( Niestety musiałam jechać do synka szkoły na rozmowę z wychowawczynią, ale jutro zamierzam leżeć i nic nie robić. Mam nadzieję, że wszystko się szybko wyciszy, bo inaczej mnie stres zje.

Rozumiem, że nie chodzisz prywatnie? Mój gin na każdej wizycie robi mi usg - nawet jak nie byłam w ciąży. Nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze, ale absolutnie nie możesz sie przeforsowywyać! Szczególnie jak masz plamienia! Dzięki Bogu ja na L4 mogę spokojnie leżeć, do woli się opierniczać i jest dobrze. W pierwszej ciąży jak pracowałam, to w 6 tc dostałam plamień.
 
maluszek 1.jpgTo ja też się pochwalę moim maleństwem :) Foto z poniedziałku :) Wiek dziecka zmienił się od pierwszego USG, stąd różnica między suwaczkiem a wiekiem maluszka :)
 
Rozumiem, że nie chodzisz prywatnie? Mój gin na każdej wizycie robi mi usg - nawet jak nie byłam w ciąży. Nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze, ale absolutnie nie możesz sie przeforsowywyać! Szczególnie jak masz plamienia! Dzięki Bogu ja na L4 mogę spokojnie leżeć, do woli się opierniczać i jest dobrze. W pierwszej ciąży jak pracowałam, to w 6 tc dostałam plamień.

Korzystam z LuxMedu, ale tu w gabinecie nie ma możliwości zrobienia USG podczas wizyty. Wczoraj był wyjątkowy dzień, bo musiałam się zebrać do lekarza a później jechać do szkoły. Te 3 godziny "wysiłku" zrobiły swoje. Z moim synkiem miałam plamienia na początku ciąży. Dostałam od razu duphaston i po paru dniach plamienia wszystko ustało. Nie było żadnego bólu brzucha.
 
reklama
agabre piękny widok!!! Dla każdej mamy ,nawet tej kolejnej to absolutnie magiczny widok:)
Ja dzisiaj miałam pierwszą wizytę . Usg nie miałam bo za wcześnie, nie ma nawet końca 4 tego tygodnia. za to z wagą mam problem, jest za niska, bmi w granicach 17. I nie mogę przestać porównywać moich ciąż. Piersi mnie ic nie bolą, za to brzuch pobolewa nawet bardzo mocno. Przy Zosi, to biust mi od razu eksplodował:) Wczoraj zaliczyłam kibelek wieczorem, potworne mdłości, za to przy Zosi nic a nic, mogłam góry przenosić;)
 
Do góry