reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

antar póki co to bardzo wczesny etap, nie masz się co martwić, że nie widziałaś maleństwa, bo niczego byś i tak nie dostrzegła :) Każda ciąża jest inna, nie masz co porównywać, bo tylko możesz sobie zaszkodzić nerwami i stresem :) Powodzenia życzę :)
 
reklama
Co uważacie na temat stomatologa teraz. Boję się, że niedługo mnie coś rozboli i się zapisałama ale mam pewne obawy. Niby można ale są różne stanowiska. Co wy sądzicie?
 
Co uważacie na temat stomatologa teraz. Boję się, że niedługo mnie coś rozboli i się zapisałama ale mam pewne obawy. Niby można ale są różne stanowiska. Co wy sądzicie?

Mnie gin powiedział, że dentysta jest wręcz wskazany, jeśli nie wyleczyło się czegoś przed ciążą. Podobno stan zębów może się pogorszyć przez odwapnienie organizmu. Oczywiście trzeba powiedzieć dentyście, że jest się w ciąży i on wtedy wie, jakie znieczulenie zastosować.
 
alatoha mój powiedział, że w drugim trymestrze mogę spokojnie pójść, ale teraz lepiej nie (ze względu na znieczulenie).

Dziewczyny mam pytanie, chciałam sobie jutro zbadać progesteron, bo przeczytałam , ze kobiety po poronieniu powinny. Wiecie może ile to kosztuje? i obojętnie kiedy zrobię (w którym tyg.) i czy trzeba na czczo?
 
Dziewczyny mam pytanie, chciałam sobie jutro zbadać progesteron, bo przeczytałam , ze kobiety po poronieniu powinny. Wiecie może ile to kosztuje? i obojętnie kiedy zrobię (w którym tyg.) i czy trzeba na czczo?
Progesteron u mnie w labo kosztuje chyba 20zł. Nie trzeba być na czczo, choć ja i tak zawsze byłam, bo zwykle badania robię z samego rana. Nie ma znaczenia kiedy zrobisz w ciąży - tam są takie widełki jak dla bety, więc będziesz widziała, czy masz prawidłowy dla Twojego tc.
 
a ja nie dostałam skierowania na progesteron chociaż jak robiłam wcześniej miałam bardzo niski. Może powinnam się upomnieć ;)
 
reklama
Na wczorajszej wizycie lekarz zlecił mi do wykonania serię badań i powiem Wam, że jestem trochę oszołomiona ich ilością... Chodze do lekarza prywatnie to i badania musze zrobić prywatnie.
Dziś zadzwoniłam do diagnostyki żeby dowiedzieć się ile kosztują te badania. Okazało się, że większość jest w pakiecie który oferują kobietom w ciąży, poza cytomegalią za które badanie będzie trzeba dopłacić. Pakiet to 302 zł + cytomegalia 70 zł. Czy Wy też tyle płacicie?
 
Do góry