reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Kurcze a u mnie do dzisiaj jest mocne krwawienie w sumie...czy to nie normalne??Ja noszę normalnie podpaski.Najbardziej ze mnie leci jak karmię małą.Mam się tym martwić??Bo sama już zgłupiałam...
 
reklama
Katamisz nie martw się... to że krwawisz bardziej przy karmieniu małej to wg mnie norma... bo jak mała ciągnie to ci się oxy wytwarza i powoduje skurcze macicy, a ze tam wszystko sie obkurcza i wywala zbędny materiał to te dodatkowe skurcze pooduja ze bardziej krwawisz.
 
katamisz nawet 6 tygodni może lecieć...ja przez pierwsze 3 dni miałam mega krwawienie, później już podpaski wystarczały. Jeszcze ze 3 dni temu miałam krew na podpasce, ale już mało, a od 2 dni mam takie jasne coś, ale już nie w kolorze krwi. Zauważyłam, że przy karmieniu bardziej mi krew leciała i jak się denerwowałam
 
wróciłam ze szpitala z badań na ktg zapisały się 2 zajebiście duże skurcze (ale dokładnie nie wiem ile miały) znajoma położna- oddziałowa była sama w szoku że aż takie duże :szok: ja ogólnie czuję się dobrze więc się sama trochę zdziwiłam, potem miałam badanie - rozwarcie trochę się zwiększyło (miałam na 1 paluch) a teraz mam na prawie 2 (takie niecałe 2 jak to ona powiedziała) szyjki już nie mam w ogóle ale dzidzion nie jest główką aż tak nisko, powiedziała że może go odepchnąć (cokolwiek to znaczy, pomyślałam sobie że chyba seks nie wskazany bo synek urodzi się z dziurą w głowie :eek:) do tego mierzyła mi jakimś dziwnym przyrządem kanał miednicy i powiedziała że mam tam strasznie wąsko i że może być ciężko, jak ja to usłyszałam zrobiłam oczy jak 5 złotych a ona widząc mój wzrok zaczęła odwracać to co powiedziała i mówić że wszystko będzie dobrze że jestem młoda i dam radę :eek::eek::eek: nie wiem już jak to rozumieć...
mam ćwiczyć nogi wysoko (bociani chód jak to nazwała) i ruchy okrężne biodrami, mały wtedy lepiej zejdzie no i leżeć na boku po przeciwnej stronie do kopniaków więc na prawej a ja zawsze na lewej leżałam, powiedziała że to już lada dzień i jak do środy nie urodzę mam przyjść w środę na 10:30, teraz się trochę wystraszyłam...
 
Ostatnia edycja:
mamusia bedzie dobrze.. wazne zeby młody zeszedł do kanalu.. u mnie własnie był taki problem bo sie nie chciał dobrze wstawić i niestety walnął głową z moją miednicę..troszke sie odrapał na głowie :(
 
mamusiu ja jak byłam w szpitalu z tymi skurczami (co si udało mi w końcu urodzic :p ) to też położna kazała mi chodzic po bocianiemu i kręcic biodrami bo moja tez nie chciała wejsc w kanał i cisnac mi rozwarcia... w końcu sie udało... łaziłam po oddziale i łaziłam aż wyłaziłam :D A nie wrózyli mi za dobrze, szykowali sie sami na cc :D
 
reklama
mi od tego masazu pokarm zaczął nachodzic to cyców i wypływac.... ale to dzień przed terminem :p a skurcze miałam nawet jak nie masowałam wiec nie wiem czy cos dawało czy nie :p Ale po seksiku zawsze mocniejsze miałam skurcze :D :D
 
Do góry