reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

no ja mam tak samo ale już teraz po dzisiejszym zgłupiałam jak mi ta położna powiedziała że główkę mojego dzidziona może odepchnąć :eek: nie chce by mój M sisionem go pukał w czache, no eeej :sorry:
 
reklama
Aneczka- dopiero zauważyłam Twoje pytanie:zawstydzona/y: Ja jeszcze troszkę podplamiam, ale zamienia się to teraz w taki śluz. A krwawiłam dłuuugo.

Emiolka, katamisz- nie martwcie się- byłam u ginka i mówił, ze jeszcze spokojnie mogę podplamiać (ale nie mocno krwawić). Mi też najbardziej leciało przy karmieniu i jak byłam zmęczona, nachodziłam się.i w stresie- jak lądowałam z Małym w szpitalu- zalewało mnie...
 
kurde to ja jakaś alienka jestem... ja jak odciągam mleko też brdziej krwawie... jak wstaje po odciąganiu to aż 2 kropelki mi wyciekają.. a tak to takie bardziej plamienie mam. ja bym mogła 3 dni na jednej podpasce jechac na dobra sprawe...
 
ja od kilku dni nie plamiłam dzis przytrzymałam sie 30 minut przy laktatorze i troszke plamie, ale to normalne bo karmienie piersia powoduje skurcze :-)

my dziś zrobiliśmy 10 km spacerku :) no i dziś pierwszy raz od roku wsiadłam do autka yeaaa !!! :D
 
W czwartek bylam na kontroli u ginki. Wszystko dobrze, sladu porodu nie widac nawet. Usg jajnikow i macicy tez dobrze. Mam jeszcze przemyslec sprawe antykoncepcji - pigulki, czy spirala. Tabsy juz znam, a sprawe spirali musze jeszcze przemyslec. Pierwsze to koszt (150€ - z miedzia, 300€ - hormonalna), a po drugie rozne sa opinie. Ma ktoras z Was jakies doswiadczenie?
 
A ja byłam wczoraj na wizycie kontrolnej.Blizna po cesarce to podobno mistrzostwo świata.Prawie w ogóle jej nie widać.W środku tez wszystko ok.Teraz tylko pozostało mi gubić wagę.A co do antykoncepcji to ja chciałam plastry ale te mają ograniczenie wagowe i mi niestety brakuje 4 kilo mniej żeby móc mieć plastry.Póki co przepisała mi tabletki i zobaczymy jak to dalej będzie.
 
reklama
Miałam robione badanie krwi z obciążeniem glukozą. No i na szczęście wyszło, że po cukrzycy ciążowej nie ma śladu i jestem już zdrowa :-D. Nadal mam się zdrowo odżywiać, ale już bez drakońskich ograniczeń. Nareszcie:tak:.
 
Do góry